cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

sizin yorumunuz ikinci bölüm

(Topic created on: 10-06-2020 01:55 PM)
190 Views
xxKİNGxx
Active Level 6
Options
Diğer

hepinize Merhaba arkadaşlar Yeni bir sizin yorumunuz bölümüne hoş geldiniz hiç uzatmadan bugünkü konuya geçeyim

Günümüzde Bluetooth kulaklıklar çok popüler hale geldi Peki bluetooth kulaklıklar hakkında Siz ne düşünüyorsunuz kablolu kulaklıklar a göre daha mı iyiler ve siz bir bluetooth kulaklık kullanıyor musunuz kullanıyorsanız marka ve modelini yorumlarda belirtmeyi unutmayın
ÆX51
17qxKAANxp17
12 Comments
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Diğer
Ses performansı konusunda bence kablolu kulaklıklar çok daha iyi.
hayır ben bluetooth kulaklık kullanmıyorum
xxKİNGxx
Active Level 6
Diğer
seninle bu konuda Aynı fikirdeyim ancak çok Seyahat eden birisiyim ve bundan dolayı kulaklığı sırt çantamı attığımda aşırı derecede dolaşıyor Yani hem kablosuz Hem kablolu kulaklığın da kendine göre avantajları var
ben006
Expert Level 5
Diğer
kablulu kulaklik tarihe gomuluyor ve kablularini ayirmak cile ve dans yada eylenirken biyerlere takiliyor kablusu kulaktan cikiyor kablusuz daha iyi sanki hic yokmus gibi hisediyorsun sag solundan bagirsak gibi cikmiyor kablular eylenirken biyere takilmiyor bide kabulisiz kulaniyorum kulakligi samsung buds plus
xxKİNGxx
Active Level 6
Diğer
o konuda Sana katılıyorum hem kablosu kırılıp bozulma derdi olmuyor hem de çok Küçük oldukları için cebine bile koyup taşıya biliyorsun
Diğer
kablolu kulaklık tercih ederim ses kalitesi daha yukarda olmasına karşın fiyatı daha uygun
xxKİNGxx
Active Level 6
Diğer
Aynen haklısın kablosuz kulaklıkların fiyatları şu anda aşırı derecede arttı bilmiyorum Bir kulaklığa bu kadar para vermek ne kadar mantıklı
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ben de kablolu kulaklık kullanıyorum ve memnunum. Kablosuz hiç kullanmadım, üstelik fiyatları yüksek. Buds ve Buds+ 500-600 ₺ civarı, Buds Live 1200 ₺ civarı. Fiyatlar yüksek. Bana kablolu yetiyor, yuvarlak biçimde sardığım zaman da sıkıntı çıkarmıyor.
ÆX512
Active Level 6
Diğer
Aynen ben de kablolu kulaklık kullanıyorum a101'de hem yanında kutusu olan bir kulaklık satılıyordu onu aldım kulaklığı Sonra onun içine koyuyorum ve bu şekilde çok Derli toplu oluyor kablosuz larda En sevmediğim illaki kablolu kulaklıklar a göre biraz ses gecikmesi oluyor
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Merhaba kardeşim

Ben genellikle bluetooth kulaklık kullanmadım hep kablolu kulaklık kullandım ve şuan kulandım model ise general mobile gm9 pro nun kulaklığı çok süper dolby atmos destegide var kulaklığın çok süper herkese tavsiye ederim