cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

samsungun hangi telefonunu öneriyorsunuz

(Topic created on: 05-03-2020 07:20 PM)
194 Views
esmer3434
Active Level 4
Options
Diğer

Arkadaşlar Samsung m20 modeli kullanmaktayım bu telefona bataryasından dolayı 5000 mahden dolayı aldım telefonu oyun haricinde kullanıyorum Sadece sosyal medyaya girip internette gezinip Instagram'da YouTube'da video ve film  izlemek için kullanmaktayım oyun konusunda hiçbir beklentim yok m20  5.000 mah olmasına rağmen sadece bir günümü kurtarıyor O kadar da memnun kalmadım 2 aydır kullanıyorum bu telefondan sonra Samsung'un hangi modelini almalıyım sizce benim için önemli olan ilk önce şarjın 2 gün gitmesi ve 1,5 gün gitmesi İkincisi ise kameranın çok çok iyi değildi iyiye yakın olmasıdır Bana hangi samsung modeli Tavsiye ediyorsunuz çok fazla bir bütçem yok yaklaşık 2.000 TL'ye kadar çıkabilirim m20 yi 1000 tlye sattigimi farzedersek ustune bi 1000 lira falan koyabilirim en fazla aklımda a30 vs m30 s modelleri var batarya yönünden bakacak olursak ve kamera yönden bakacak olursak hangi dene Tavsiye ediyorsunuz ne önerirsiniz bana değerli görüşlerinizi bekliyorum teşekkür ederim

0 Likes
13 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
A50, M30s ikisinden birini al, yada ucuz olsun benim olsun diyorsan A30s
0 Likes
esmer3434
Active Level 4
Diğer
bataryasi iyimi kardes kullandinmi
0 Likes
L4st
Active Level 10
Diğer
m30s alabilirsin güzel telefon oyun için
0 Likes
esmer3434
Active Level 4
Diğer
oyun harici lazim.sen m30s mi kullaniyorsun hocam sarji ne kadar gidiyor
0 Likes
L4st
Active Level 10
Diğer
hayır kullanmıyorum ama gördüğüm kadarıyla pili hakkında bir şikayet yok
0 Likes
ElifMaya
Active Level 7
Diğer
m30s kullanıyorum. 1.5 gün gidiyor. (bütün gün youtube açık)
0 Likes
esmer3434
Active Level 4
Diğer
memnunmusun reis 5000 mah benimki sendeki 6000 **bleep**.varmi arada sence cok bide kamerasi nasil
0 Likes
ElifMaya
Active Level 7
Diğer
bugün çektim. profilimde farklı örnekleri de var. kamerasından çok memnunum. batarya içinse ekran süresine bakmak lazım. m20de nasıl bilmiyorum açıkçası.
KUDRETT
Active Level 7
Diğer
m20 2 gün den assagi gitmiez bataryansan sorun vardir
0 Likes