Original topic:

­čÉ╝ ŃÇő "Circle to search" ├ževiremedi─či durumlarda yap─▒lacak ├ževiri

(Topic created on: 05-25-2024 05:32 PM)
245 Views
LordTaiLo_S24Ultra
Active Level 10
Options
Di─čer
Merhaba,

Uzun zamand─▒r kar┼č─▒la┼čt─▒─č─▒m bir sorun var; Twitter'da bas─▒ma geldi baz─▒ yaz─▒lar─▒ "circle to search" tam ├ževiremiyor.. Nedenini bilmiyorum ama t├╝rk├že yaz─▒lar neden olabilir diye tahmin ediyorum.

Gelelim konumuza bu durumda ne yapmam─▒z laz─▒m ├ž├Âz├╝m├╝ a┼ča─č─▒ya ekliyorum;

image
Circle to search i┼člevini a├ž─▒yoruz..

image
Resimdeki gibi ├ževirmedi─čini g├Âr├╝yorsunuz bunun ├ž├Âz├╝m├╝ a┼ča─č─▒da..

image
Circle to search a├ž─▒k iken yaz─▒y─▒ se├žiyoruz.. istedi─činiz kadar se├žebilirsiniz..

image
├çevir'e bas─▒yoruz ve sonu├ž olumlu oluyor..

13 Comments
Di─čer
Ne demek..
Elimden geldi─čince bilgilendirmeye ├žal─▒┼č─▒yorum..
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Di─čer
E iyi de circle to search direkt ├ževirmiyor ki dostum ─░llaki ├Ânce i┼čaretlemen, ├╝st├╝n├╝ ├žizmen yada yuvarlak i├žine alman falan gerek Ad─▒ ├╝st├╝nde circle to search yani arama i├žin ├ževrele
DENß╗ŐZ
Expert Level 5
Di─čer
Google Varken. ­čśé1716652201664.jpg
Di─čer
Direk ├ževirmek i├žin orada ├ževirme tu┼ču var..

├çevirmedi─či i├žin baz─▒ c├╝mle veya kelimeleri elle ├žizmemiz gerekiyor.. ­čśť
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Di─čer
Hay─▒r yanl─▒┼č ├çevirmek i├žin elle ├žizmen gerek ├žizmedi─čin i├žin ├ževirmiyor ├çizip ├ževirme tu┼čuna basacaks─▒n Se├žmedi─čin ┼čeyi nas─▒l ├ževirsin ne bilecek senin neyi ├ževirmek istedi─čini bi s├╝r├╝ yaz─▒ var orda ­čĄ¬­čśü
0 Likes
Di─čer
Resimde belirttim ya..
Birde toplu ├ževirme var cano, se├žmene gerek yok..
Bu yani https://r2.community.samsung.com/t5/Di─čer/Circle-to-search-├╝n-bizlere-sundu─ču-bir-di─čer-├Âzellik-ise-...
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Di─čer
Toplu ├ževirmeyi bilmiyorum da resmi tan─▒t─▒m videosunda da ├žizerek g├Âsteriyor
0 Likes
Di─čer
Onu izlemedim, bu yaz─▒da o ├ževirerek var ├╝stte urlde toplusu var.. ­čśç