cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

nrc app çalisma sorunu

(Topic created on: 01-23-2020 01:44 PM)
99 Views
Pelyperry
Beginner Level 2
Options
Diğer

Merhaba, 

Nike'in kosucular icin kullanilam NRC app fonksiyonlari tam caliamiyor. Ornegin app telefonun fotograf galerisine erisim saglayamiyor. Ayrica koşu programi aldiginiz nike feareless challenge kismi surekli disconnected gosterdigi icin kosu programi alamiyorum. Sorunlarla ilgili iletisime gecebilir misiniz? Bir cok samsung telefonda denedik olmuyor. Applelarda program tam calsiiyor. Sadece programin calistigi telefon arkadasimin S9+ model telefoni 
0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Pelyperry,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu çalışmayabilir. Böyle hatalar için uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
enesmert
Active Level 7
Diğer
uygulama da yayınlayıcı tarafından problem var sanırım anlattığınıza göre uygulama yükleme ekranından iletişime geçin ibaresi var ordan iletişime geçip bildirin düzeltirler muhtemelen
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Pelyperry,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu çalışmayabilir. Böyle hatalar için uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes