cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m20 sarj sorunu

(Topic created on: 03-06-2020 06:39 AM)
285 Views
alperr
Beginner Level 4
Options
Diğer

Merhaba ben m20 kullaniyorum telefonada sarj aletimede iyi baktim ama son 2 gundur telefonu sarja takiyorum sabaha kadar 100de 100 olmuyor normalde 2 saatte sarj olan telefon 1 gece boyunca sarj olmuyor

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba alperr,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Farklı bir orijinal Samsung şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Emre07
Active Level 3
Diğer
bende m20 kullanicisiyim defalarca bu tarz sorunlardan servise götürdüm cozum bulamadilar her gittigimde bi anakart bi batarya bi sarj soketi bi data kablosu ne bileyim aklina ne gelirse hepsini 2 ser defa değiştirdiler ama sorunu çözemeyip telefonunuzda sorun yoktur deyip geri gonderildi uğraşırım dersen her günün serviste gecer sayfamda yazdığım yaziyi oku ne demek istediğimi anlayacaksin :smiling-face:
0 Likes
Tolunay61
Active Level 4
Diğer
sorunu defalarca çözemedilerse neden para iadei istemedin ?Tüketici hakem heyeti diyr bişey var ayıplı mal nedeniyle para iadesi alabilirdin
0 Likes
Emre07
Active Level 3
Diğer
sayfamda hepsini uzun uzun açıkladım ne para iadesini ne birebir cihaz değişimini onaylamadilar isin açıkçası bende cihazimi son aldığım gunden bugüne sorunlarin çıkmasını bekliyorum sorun yasamaya başlayınca basvurucam heyetin eline sorunlu gecsinki mahduriyetim anlaşılsın
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba alperr,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Farklı bir orijinal Samsung şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes