cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

hangi Power Bank ?

(Topic created on: 09-11-2022 11:34 AM)
87 Views
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Options
Diğer

merhabalar, S22 Plus telefonumu dışarıda yoğun işlerimin olduğu zamanlar ve seyahatilerimde çantamda bulundurarak tlf.u şarj edebilmek içinuyumlu 20000mah Power bank almak istiyorum. bu alternatifler arasından hangisini tercih etmeliyim kararsız kaldım. bunların dışında sizin önerebileceğiniz (Type-c girişli) bir marka model var mı? 

en az 20000 mah, Hızlı şarj özelliği, Ağırlık ve Bütçe kriterlerine göre sizce hangisi alınmalı.? 

Edit: Moderatörlerden ricam konuda ileti kotası yoksa bi süre açık kalabilirse memnun olurum. 

image

image

image

image

image

14 Comments
nurl63
Active Level 1
Diğer
hiç düşünmedem ttec derim. iki yıldır kullanıyorum hem sağlam hem de hızlı ve gerçek kapasitene yakın dolum yapıyor.
Efiosa
Active Level 6
Diğer
Elimizde 2 kablo 2 adaptör vardı hepsi de 1 ay içinde bozuldu. Bana kalırsa kötü bir firma.
nurl63
Active Level 1
Diğer
ttec ReCharger Duo+20220911_133525_88238_1662892528.jpg
Efiosa
Active Level 6
Diğer
Öncelikle ttec markasından uzak durun. Ucuz ve kalitesiz ürünler satıyorlar. Baseus markasını hiç duymadım nasıldır bilmiyorum. Bana kalırsa Xiaomi alın 7 ay önce kullanıyordum gayet güzeldi.
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Diğer
Baseus cidden çok iyi kaliteli ürünleri olan bi marka. ilk tercihim 22.5w en alttaki cihaz. Xiaomi ikinci tercihimdi. ama uyumlumu tereddütteydim.

Samsung sırf kendi markasını satmak için cihaza her hangi bir çip takıp kullanmamıza engel olursa paramız çöp olsun istemiyorum açıkçası.
Diğer
Xioami'nin powebankını alın kesinlikle.
Diğerleri Xiaomi kadar bilinir marka değil.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ttec ve xiaomi diyorum ben 🤗
Emir-S22
Expert Level 4
Diğer
PD destekleyen ürün alın hem hızlı şarj eder baseus çok kalitelidir ttec eskisi gibi değil
Anonymous
Not applicable
Diğer
Selamünaleyküm

Orijinal Samsung markasının Powerbank ürününü alıp kullanmanızı öneriyorum diğer markaların ürünlerini alıp kullanmayın cihazınıza zarar verebilir
0 Likes