cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

guncelmiyiz.com’u biliyor muydunuz?

(Topic created on: 03-09-2020 11:46 PM)
85 Views
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Güncel miyiz? cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz, cihazınızdan aldığınız deneyimin keyif ve kalitesini artırmanıza yardımcı olacak içeriklere erişim sağlayabileceğiniz bir sitedir.

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir.

http://www.guncelmiyiz.com/

6,016 Comments
cemelk
Beginner Level 2
Diğer

J7pro guncelleme gekwcekmi arkadaslar keske 6s puls alsaydim zamaninda

image

atikurt6Not9
Active Level 6
Diğer
Güncellemeler geç geliyor 
0 Likes
FatihM
Beginner Level 3
Diğer

A70 android 10 ne zaman gelir yayınlanmış gelmedi bana

0 Likes
samıl1903
Active Level 5
Diğer

Webtekno sitesinde en son ki resmi satış..a50 dünya genelinde 3.sırada..tamam satışla alakalı değil güncelleme ama insan biraz özen gösterir..halen listede yok..android 11 çıkacak nerdeyse...bari tarih verin

0 Likes
Trakyalı59
Beginner Level 2
Diğer
Note 8 Android 10 güncellemesi alıcak mı ? Ve UI bizdeki hala 1.0 ona da mı güncelleme gelmiycek mi?
0 Likes
kaandrsn
Active Level 1
Diğer
Yeni arayüz ne zaman gelicek a70 kullanıyorum yurtdışında 1 ay oldu dağıtıma başlanalı halen ülkemize gelmedi nedeni nedir yeni telefon aldırmak içinmi yapıyorsunuz ?
0 Likes
Wig
Expert Level 3
Diğer
Merhaba Sayın Moderatörler A20 için Android 10 çabuk gelsin bıktık beklemekten 
0 Likes
Zimlali61
Active Level 6
Diğer
Samsung Türkiye bu güncellemeyi ne zaman vermeyi düşünüyosunuz merak ediyorum Hindistan cayır cayır M ve A serisine android 10 güncellemesi verirken siz paranızı cebinize koyup kenara çekiliyosunuz.  Birde sürekli bunu biz kontrol etmiyoruz farklı ülke kontrol ediyo diyosunuz o zaman sizlen deil o ülkenin müsteri temsilcisinlen konuşalım.
0 Likes
myalmanci
Active Level 1
Diğer
Galaxy A9 2018 için android 10 guncelleme tarihi hakkında bilgisi olan var mı?
0 Likes
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Diğer
A70 için android 10 güncellemesi mart nisan olarak görünüyordu. Bu gün yapılan değişiklik ile bu tarih nisan mayıs olarak değiştirdiler.
0 Likes