cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

galaxy z flip 4.

(Topic created on: 12-02-2022 05:38 PM)
68 Views
Mahmutvet35
Beginner Level 4
Options
Diğer

Telefonum galaxy z flip 4.

Instagram YouTube Facebook gibi uygulamaların reels veya shorts videolarını izlerken, görüntü ekrana sığmıyor büyümüş olarak izleniyor. Mesala yazı varsa ilk ve son harfi ekranda görünmüyor.
Bu konu ile ilgili smart tutor ile uzaktan yardım kontrol ve tüm denetlemeler sağlandı. Çözüm olmayınca en son fabrika ayarlarına sıfırlamam önerildi. Yine çözüm alamadık.

Bu konu ile ilgili bir yazılım sorunu olduğunu düşünüyorum.

YouTube gibi uygulamalara gerekli bildirimi gönderdim ve olumlu bir sonuç alamadım, sorunun onlarla ilgili olmadığı dönüşü yapıldı.

Henüz yeni aldığım 2 günlük telefonumu, bana uzak olan teknik servise göndermek istemiyorum.

Yeni olan telefonumun açılmasını kabul etmiyorum.

Bu sorun ile ilgili gerekli çözümü veya güncelleme hakkında bilgi bekliyorum.

7 Comments
Diğer
Videolarla ilgili sorun olabilir mi,bütün videolarda mı oluyor?
0 Likes
Mahmutvet35
Beginner Level 4
Diğer
Yok başka tlflarda karşılaştırma yaptık. Onlarda sorun yok.
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
Instagram'ın apklarını yayinlayan bir site var orada uygulamaların dpi değerleri oluyor ona göre indirip yüklemeyi deneyin mesela apkmrror ya da gelistirici seceneklerinden ekran dpi ayarlarıyla oynayın.
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Merhaba kardeşim,

Bu cihaz ile ilgi bir problem değil cihazı servise göndermeni gerek yok

Bu durum karşı taraftaki cihazın ekran boyutu ile yüklemesi ile alakalıdır maalesef

Örneğin bende S10 plus var tiktok veya diğer platformlarda yazılı içerik paylaştığımda tabletimde gözükmüyor

Yani kısacı bu gibi sorunlara geliştiricilerin çözüm bulması gerekiyor
0 Likes
Mahmutvet35
Beginner Level 4
Diğer
Teşekkürler
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim kardeşim
0 Likes
Solution
TheSaTaN
Active Level 8
Diğer
uzaktan bağlanıp neyi yapmaya çalıştılar ? Şaka gibi gerçetken bu destek ekibinin bilgi seviyesi bu kadar yerlerde olmamalı. Yaşadığın problem telefonunun ekran formatıyla ilgili o formattan yüklenmeyen her içerik sende kırpılmış olarak gözükür çünkü ekranın standart formata göre ince ve uzun bir cihaz. Gereksiz yere sıfırlayıp servise göndermenize gerek yok