cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

güç tasarrufu modu yazılımsal hatası

(Topic created on: 10-04-2020 03:57 PM)
244 Views
ÆX512
Active Level 6
Options
Diğer

Selam arkadaşlar daha öncesinde böyle bir gönderi açmıştım güç tasarruf modunu kapatınca batarya daha yavaş tükeniyor diye bir şey merak ediyorum Acaba bu genel bir sorumlu Yoksa sadece benim cihazımda mı var aramızda bir gün güç tasarruf modunu kapatıp deneyimlerini bana yazabilecek var mı

13 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
aynen.
güç tasarruf modunu ihtiyacin olduğu zaman açarsın.
bir isin cikti telefonda ama sarjin az
hemen guc tasarruf modunu açarsın.
bir yere yetişmen gerekiyor ama sarjin az sarjin az çikamazsjn evden,hoop hemen guc tasarruf moduna alacaksin.
bir yere kalmaya gittin
ama sarj aletini unuttun ve ordada sarj aleti yok
hoop hemen max güç tasarrufu ile sadece iletisim için idela bazen mesajlasmak içinde.
yani ihtiyaç olduğu zaman kullanilir
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ve asla pil ömrünü azaltmaz lütfen siz siz olun kendinizi kandırmayın azaltıyor diye kendinize karşı dürüst olmayı öğrenin sonrası gelir
slite35
Active Level 7
Diğer
Yok kardeşim gelen güncellemelerle daha beter oluyor. one uı 2.5 almadan önce tasarruf modu sorunsuzdu aldıktan sonra tasarruf modunu kapatınca daha çok gidiyor. cihazım s10 lite
0 Likes
Solution
flasget
Active Level 7
Diğer
sacmaliga bakar misiniz,guc tasarruf modundayken pilden tasarruf ederim dusuncesini beklerken tam tersi pili daha cok yiyor. Ayni durum bende de var. Kisacasi;guc tasarruf modumu acarsan,pilinide cok yerim,telefonunuda yavaslatirim,islemcinide yorarim mantigi var. Ne anladim bu isten. Biktim yemin ederim artik su samsungun sacma zihniyetinden. Ne kadar da yazsak etsek bir cozum dahi uretemeyen uluslararasi bir marka. Yazik !!