cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

ekram

(Topic created on: 06-20-2020 09:27 PM)
157 Views
slymnglmz
Active Level 1
Options
Diğer

Ekranı otomatik döndürme düğmesi kayboluyor. Geride gelmiyor. Erişebilirlik menüsündede yok. Bu nedir ya 2 oldu oluyor bu. Membersten konuşurken oradan gelen birşeylerle düzelmişti daha önce ama şimdi tatilmiş. 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Ankax
Expert Level 1
Diğer
Bildirim panelini indirin sağ üstteki 3noktaya tıklayın tuş sırasına basın döndürme butonu görünecektir üstüne basıp istediğiniz yere sürükleyin

View solution in context

0 Likes
Solution
slymnglmz
Active Level 1
Diğer
members te otomatik kontroller var oraya bastığımızda optimize et seçeneği çıkıyor en altta otomatik döndür çıkıyor. şimdi kurcalayarak gördüm. eğer optimize et çıkmıyorsa daha fazla göster seçeneği var orada ayarları optimize et var tıkladıkmı en altta çıkıyor yine. yardım alın seçeneğinden başlıyoruz.

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Solution
Ankax
Expert Level 1
Diğer
Bildirim panelini indirin sağ üstteki 3noktaya tıklayın tuş sırasına basın döndürme butonu görünecektir üstüne basıp istediğiniz yere sürükleyin
0 Likes
slymnglmz
Active Level 1
Diğer
sadece ekran döndür butonu bildirim ler sekmesinde varken orada görünüyormuş o az önce bir video yapayım diye kapattım tekrar düğme yok oldu. sizin dediğiniz yol basit olduğu için oradan gösterim yapacaktım ama düğme çıkmıyor ordada.
0 Likes
Solution
slymnglmz
Active Level 1
Diğer
members te otomatik kontroller var oraya bastığımızda optimize et seçeneği çıkıyor en altta otomatik döndür çıkıyor. şimdi kurcalayarak gördüm. eğer optimize et çıkmıyorsa daha fazla göster seçeneği var orada ayarları optimize et var tıkladıkmı en altta çıkıyor yine. yardım alın seçeneğinden başlıyoruz.
0 Likes