iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen Moderator      içinde  Diğer

Merhaba Samsung Forum kullanıcıları,   Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Forum içerisinde " Topluluk Kuralları" na aykırı olan... Gönderiyi Göster

Gönderen Moderator      içinde  Diğer

Merhabalar Sevgili Forum Kullanıcılarımız.   Ben Turuncu, Samsung Forum Moderatörüyüm.   Sizlerinde merak ettiği, Q(Android 10) güncellemesi alacak... Gönderiyi Göster

Gönderen      içinde  Diğer

Google home hem mi home uygulamasını hem smartthing uygulamasını destekliyor mi homeu sorunsuz bağladım ama smartthingsde hata veriyor ayrıca saate... Gönderiyi Göster

Kuponlarıma girdiğim zaman bu şekilde hata veriyor nasıl düzeltebilirim?       Gönderiyi Göster

İşlemci iyi olsun kamera iyi olsun ekran iyi olsun batarya iyi olsun tel öneriniz bekliyom bütçem 6000-8000 Gönderiyi Göster

Telefonum galaxy z flip 4.Instagram YouTube Facebook gibi uygulamaların reels veya shorts videolarını izlerken, görüntü ekrana sığmıyor büyümüş olarak... Gönderiyi Göster

Sürekli aynı konular,sürekli aynı problemler,sürekli aynı kişilerin paylaşımları!Merak ettiğiniz ya da çözemediğiniz ya da karşılaştığınız sorunlarla... Gönderiyi Göster

Samsung Galaxy a52 model cihaz Türkiye'de Android 13 güncellemesi almıştır güncelleme geldi. Samsung Galaxy s20fe smg 780 g Model cihaza Galaxy... Gönderiyi Göster