cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ZFold3 ,ZFlip3 Wooyoungmi Sürümü yakında

(Topic created on: 10-06-2021 01:49 PM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 birtane var Thom Browne baskısı şimdi Wooyoungmi Edition'da katılıyor 

 
Döngünün dışında olanlar için Wooyoungmi, tasarımcı Youngmi Woo tarafından Paris'te başlatılan Güney Koreli bir erkek giyim markasıdır. Ülkedeki en eleştirel beğeni toplayan giyim markalarından biridir. Bu nedenle, Samsung'un Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3'ün görünümünü renklendirmek için Wooyoungmi ile birlikte çalışması şaşırtıcı değil .
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
Yukarıdaki görsellerde de görebileceğiniz gibi, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 Wooyoungmi Edition, her iki cihaz için de eksiksiz bir aksesuar yığını ile birlikte gönderilecek. Galaxy Z Flip 3 için bir deri taşıma çantası, bir çeşit kordon ve şeffaf bir koruyucu kılıf elde edersiniz. Öte yandan, Galaxy Z Fold 3, standart bir telefon kılıfı ve S Pen Pro için bir kılıf alıyor.
 
İlginç bir şekilde, yukarıdaki görüntülerin hiçbiri Galaxy Z Fold 3'ü göstermiyor, Z Flip 3 ise standart siyah gölgede görülebiliyor. Bu nedenle, 'Wooyoungmi Edition'ın katlanabilirler için bir grup tasarımcı aksesuarından biraz daha fazlası olduğunu makul bir şekilde varsayabiliriz. Yakın gelecekte bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmalıyız.
 
Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 Wooyoungmi Edition'ın çıkış tarihi hakkında çok az şey biliniyor. Yakında Güney Kore'de çıkış yapmasını bekleyebiliriz. Küresel olarak mevcut olup olmayacağı henüz görülmedi.
 
Kaynak : Sammobile Türkçe Çeviri
7 Comments
SanalYargıç
Expert Level 2
Diğer
Banu apila bana ios ekosistemi kuracakti
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Biraz zor kurar 😁
Rose67_
Expert Level 5
Diğer
Banada the browne serisi alacktı:(
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Hepinize söz vermiş anlaşılan :)
Rose67_
Expert Level 5
Diğer
Ayn😂
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Ayn. Bana Samsung ekosistemi kuracaktı🤣
Rose67_
Expert Level 5
Diğer
Wow çok güzel.