cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ZFold 3, One UI 4.0 beta için sırada olabilir

(Topic created on: 10-21-2021 04:43 PM)
117 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Galaxy Z Fold 3, One UI 4.0 beta için sırada olabilir

 
Güney Kore'de Galaxy S21 serisi için kullanıma sunulan üçüncü One UI 4.0 beta güncellemesi ile Samsung, beta programını yakında daha fazla akıllı telefon modeline genişletmeye hazırlanıyor olabilir. Şu an itibariyle beta programı yalnızca belirli pazarlarda Galaxy S21 serisi için açık, ancak söylentilere göre şirketin yakında Galaxy Z Fold 3 için ilk beta sürümünü yayınlayacağı söyleniyor .
 
Özellikle Samsung'un Çin'de Galaxy Z Fold 3 için ilk One UI 4.0 beta sürümünü hazırlama sürecinde olduğu bildiriliyor . Twitter'daki @UniverseIce'a göre, Çin'deki Galaxy Z Fold 3 - W22 5G değil - "yakın gelecekte" Android 12 tabanlı One UI 4.0 beta programına katılacak .
 
Çin dışındaki diğer pazarlardaki Galaxy Z Flip 3'ün One UI 4.0 beta için bir sonraki sırada olacağı anlamına gelebilir, ancak bu erken sürümlerde asla bir garanti yoktur. Bununla birlikte, beta programı şu ana kadar yüzüyor gibi görünüyor, bu nedenle Samsung, muhtemelen yıl sonundan önce, ilk halka açık yapıyı başlatmadan önce karışıma yakında birkaç cihaz daha ekleyebilir.
 
Kaynak : Sammobile Türkçe Çeviri
 
2 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Z fold 3 Z flip 3 ve s20 serisi hepsine gelicektir kore den kesin bilgi zaten sombra dan belliydi geleceği 😊😊

Bilgi için teşekkürler
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim 😊