cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Youtu.be premium cihaz sınırı

(Topic created on: 01-06-2023 11:37 PM)
268 Views
sekmanbey
Active Level 3
Options
Diğer

Herkese merhaba bugun youtube premium da can sıkıci bir durumla karşılaştım bu konuda umarim bilgisi olan vardır sürekli farkli cihzlar kullandığım ve sürekli rom değiştirdiğim için farkli cihazlarda youtube hesabıma giris yapabiliyorum premium da cihaz sınırı oldugunu bilmediğim için bugün bur hata dim ve indirme yapamiyorum hic bir sekilde bir kaynak 

Da bulamadim cihazların hepsini kaldirdim hala cihaz sınırı aşıldi diye hata alıyorum ne yapabilirim 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba sekmanbey,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Rom yükleme sonucu yaşadığınız bu durumu, uygulama üreticisine danışmanız gerekir. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, yaşamış olduğunuz sorunu uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer

Google uygulamasından hesaplarımı yönete tıkla. Belki oradan yapılabilir.

Sınırın sıfırlanma süresi varmış heralde beklemek de gerekebilir.

Vpn ile Google Amerika ile iletisime geçince 1 dakikada hallolmuş.

sekmanbey
Active Level 3
Diğer
Cok eski konu o artk vpn ilede olmuyo
sekmanbey
Active Level 3
Diğer
Çıldırtıyor insani kos kocaman google 2 tane adam koyamıyor desteğe
Diğer
Kardeşim sende hı bir oynama yapmayacagin cihazda bırak hesabı bir dahakine böyle şeylerle uğraşma
sekmanbey
Active Level 3
Diğer
Şuan bu hesabi kurtarmam lazım
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba sekmanbey,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Rom yükleme sonucu yaşadığınız bu durumu, uygulama üreticisine danışmanız gerekir. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, yaşamış olduğunuz sorunu uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD