cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yeter -_-

(Topic created on: 07-30-2021 06:59 PM)
128 Views
vérdaisil
Active Level 10
Options
Diğer

EVET ARKADAŞLAR MERHABA YENİ SORUNUM İLE KARŞINIZDAYIM -_- YOUTUBE'A VİDEO YÜKLÜYORUM AMA 16 SANİYELİK BİR VİDEO İÇİN 24 DAKİKA SÜRE VERİYOR SİNİRİM BOZULDU İNTERNET İYİ ÇEKİYOR AMA 24 DAKİKA VERİYOR. YARDIM EDİN LÜTFEN KALP KRİZİ GEÇİRMEME AZ KALDI😑

14 Comments
Solution
Diğer
Senin yüklediğin vidoyun kalitesi , içeriği ve yükleme hızı(internetle alakalı )gibi nedenler etkili
MehmetYalcn
Expert Level 5
Diğer
Burda da aynı 10snlik video 15 dakkada yükleniyo Bi de üstüne 15 dakka daha işlenmesi için bekliyon Gel de sinirlenme 🤬🤬🤬
vérdaisil
Active Level 10
Diğer
Eyyyy öyle bir sinirim bozuldu ki kalp krizi geçirmek üzereydim😅
MehmetYalcn
Expert Level 5
Diğer
😄 aynen ben de burda bi daha video yüklememeye yemin ettim bi de video kalitesi düşmüyo mu 1080p video oluyo sana 144p tam kafayı yemelik 😅
vérdaisil
Active Level 10
Diğer
Valla kafayı yemelik bir duruma geldim bende🤣🤣🤣🤣🤣 zaten 24 dakikayı görünce bir yaşıma daha girdim sonra renkten renge girdim sonra sinir krizi geldi🤣🤣🤣🤣 zaten Inshot'da 60 fps'den yukarı kalite yok bi de orda kafayı yiyorum tabii🤣🤣🤣
Diğer
Ayn çok saçma müdahalede bulunması gerekir
Batuhan_xd
Active Level 7
Diğer
bu senin internetinin iyi kötü çekmesiyle alakası yok upload hızıyla alakalı demekki hızın düşük ki zor yüklüyor
vérdaisil
Active Level 10
Diğer
Hız yüksek.
Batuhan_xd
Active Level 7
Diğer
kardeşim indirme değik yükleme. benim indirme hızım 4 dk da 1 gb yüklüyor ama yükleme hızım 1 gb tı 1 saate yüklüyor o yüzden farkları bu seninde yükleme hızın düşükdür