cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yalan yanlış atılan postlar

(Topic created on: 01-20-2021 10:31 AM)
368 Views
alpaltun
Active Level 4
Options
Diğer

Arkadaşlar gördünüz mü bilmiyorum ama bir arkadaş S21 Ultra ile ilgili post atmış ve altındaki yazı şöyle "PUBG oynarken ısınıyor." arkadaşlar daha çıkmadı o telefon gözünüzü seveyim ya.. Hayır bide altına birisi bilip bilmeden "exynos" yazmış ne alaka kardeşim ya. Hayır diyeceğim ki YouTube lardan gördü daha ambargo süresi kalkmadı... Neyse kısacası saçma sapan gönderiler armayın!

Modüler sizde olaya bi eş atın lütfen.
33 Comments
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Diğer
Sana katılıyorum dostum. Tamam snapdragon belki bi tık önde tamam ama exynos da ona net bir sekilde rakip ve ondan iyi yönleri de var. Oyun oynuyosun tabiki ısınacak telefon. Bende oynuyorum pubg ısınıyo yani bu normal bi durum. Pubg hafif bir oyun değil. Ekranlar baya kaliteli olduğu icin genelde direk ekrana veriyo isıyı. Snapdragon güzel işlemci exynos da ondan geri değil. A71 snapdragon 730 var niye isınıyo o zaman. Her kafasına esen samsunga sallıyo. Almayın kardeşim tükürüyosaniz yalamayin.
alpaltun
Active Level 4
Diğer
Hayır bide problem daha kimse ambargo süresi kalkmadığı için ne oyun testi dir nede kamera testidir yapamıyo kendisi de yapmış olamaz hayır daha kimsede bilmediği için belki snapdtagpn dan daha iyi sonuç verecek kim bilir...🤫🤫🤔
Diğer
ya oyun oynarken ısınıyor yazmış 😅 ıphone 12 pro da ısınıyor ne yani almayalım mı cihazı saçma saçma yorumlar cidden ya
alpaltun
Active Level 4
Diğer
daha cihaz satılmıyor o problem
Diğer
o kısmı ayrı muamma 😅
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba. Ben Samsung Forum Moderatörü Yeşil, Ön sipariş için Samsung Shop Türkiye | Mobil | Telefon | TV | Beyaz Eşya adresinden, cihaz incelemesi için ise Samsung Galaxy S21 Ultra 5G | Samsung TR adresinden destek alabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes
Diğer
S21 ultra satışa cıktı birazcık araştırma yaparsanız bulursunuz exynos fan boyu olmaya gerek yok exynos gerçektende kötü sizin cihazınızı bilmiyorum ki sanırsam exynos işlemcili o hüzden bu kadar savunuyosunuz gerçektende çok gereksiz bir gönderi evet cihazlar ısınabilir ama cihazın ısınması kişiden kişiye değişebilir yani şöyle 38 derece sana sıcak gelirken baba ortalama gelebilir o post kadar gereksiz bir post atmışsınız.
alpaltun
Active Level 4
Diğer

Arkadaşım bir şeyi araştırmadan yazmak zor değil farkındaysan daha ön siparişte yani bu ne demek şuan senin için ayriyeten bi Türkçe dersi anlatayım ön şipariş ne demek? önden şipariş veriyorsun ve çıktığında ürün sana ulaşacak ben fan boy değilim ama daha kimsenin performansını bilmediği bir konu hakkında yorum yapmaya gerek yok hadi bay bay

Screenshot_20210120-115054_Chrome_4581.png

Diğer
Açıkcası teknoloji konusundaki tüm bilginide öğrenmiş olduk burda. Sipariş verince 2 3 gün içerisinde eline ulaşıyor zaten bu kadar bilgisizliğe gerek yok türkçe dersi vereyim diyosun daha noktalama işaretlerini kullanmıyosun/kullanamıyosun hadi eyvallah şimdi.

Screenshot_20210120-120046_Chrome.jpg