cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

YAZILIM GÜNCELLEMSİNDEN SONRA YAPILMASI GEREKENLER

(Topic created on: 11-30-2022 05:23 PM)
63 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

Merhaba arkadaşlar bu gün sizler için yazılım güncellemesinden sonra yapılması gerekenleri paylaştım umarım yardımcı olur.

1-) Wipe Cache Partition:
Bu özellik hard reset bölümünden yapılıyor. Bunu her yazılımınızı güncelledikten sonra yaparsanız sizin için faydalı olacaktır.

2-) Repair Apps:
Bu özellik ise yazılımınızı güncelledikten sonra yaparsanız sorunlu olan uygulamaları düzeltecektir. Ayda bir defa yaparsanız faydasını görürsünüz.

3-) Galaxy App Booster ( Opsiyonel):
Arkadaşlar bu uygulama ise telefonunuzu hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Türkiyede maalesef yok apk olarak indirebilirsiniz.

(Hard reset bölümüne nasıl girildiğini söyeyemicem çünkü her samsung serisinde farklı diye biliyorum.)

Umarım yazdıklarım sizin için faydalı olur. "Bu yazı hiçbir yerden kopyalanmamıştır. Tamamen kendi emeğimdir." 

(Sorumluluk tamamen size aittir. Lütfen bir bilen yardımı ile yapın.)
11 Comments
kilisli79
Active Level 4
Diğer
Bu dedikleriniz bir uygulama mı yoksa ayarlardan mi girip yapmak gerekiyor
Anonymous
Not applicable
Diğer
İlk ikisi hard reset bölümünden yapılıyor. Sonuncusu ise uygulama
AEFSANE
Expert Level 2
Diğer
Ss aldım bakarım yazılım güncelleyince
justkiddingg
Active Level 6
Diğer
Hard reset ne telefon bozulmasın
Anonymous
Not applicable
Diğer
İnternetten biraz araştır istersen kardeşim telefonuna zarar gelebilir.
0 Likes
Diğer
Peki bu wipe cache partition yaparsam icindeki verilerim silinirmi ? Ve bilgisayar lazim mi bu dedigim icin yani sifirlamak istiyorum ama icindeki herseyim siliniyir herseferinde tekrar kurulum yapmak biraz zorda
Anonymous
Not applicable
Diğer
Hayır hiçbir verileriniz silinmez ama verileri yedeklemekte fayda var. Telefonunun modelini yazıp hard reset bölümüne nasıl girildiğini youtube de bulabilirsin.
Diğer
A52 ses acma ve home tusuyla oluyor biliyorumda bu dedigimi yaparsam indiridigim uygulamalar felan silinir mi aslinda bilmedigim buydu
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Hayır silinmez ama ne olur ne olmaz bir verileri yedekle sen.