cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Uygulamalar kayboluyor

(Topic created on: 12-02-2022 12:23 PM)
118 Views
mehmetaliuyar
Active Level 4
Options
Diğer

Bazı uygulamalar uygulamalar ekranında kayboluyor. Neden acaba 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Limoncelloo
Active Level 9
Diğer

SD kartta  değilse uygulamalar  ve uyku modunda değilse eğer  virüs olabilir. bilgilerinizi yedekle hocam sıfırla sonra düzelir 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
Kullanılmayan uygulamaların izinleri kaldırılıyor ondan olabilir mi
0 Likes
mehmetaliuyar
Active Level 4
Diğer
Kullandığım uygulamalar da kayboluyor
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
Yanlışlıkla sağa sola taşımış olabilirsiniz ya da yeniden başlatın düzelecektir.
0 Likes
mehmetaliuyar
Active Level 4
Diğer
Taşıma yok. Telefonu yeniden başlattım geçici olarak duzelti. Daha sonra tekrar aynı durum oluştu.
tolgaS20FE
Expert Level 1
Diğer
Aynı şey bendede oluyordu ben sd karta taşıdığım uygulamalrda oluyordu hepsinde olmuyordu ama bazı uygulamlarda oluyordu
Anonymous
Not applicable
Diğer
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum.
Hata raporu göndermek için.
Samsung members> destek> hata raporları> sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini bul tıkla>
Sayfa içerisine bütün cihaz ile ilgili sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorun sıklığını seçip raporu gönderin.
Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında Samsung members uygulaması üzerinden size yazılı bir mesaj ile bir geri dönüş sağlayacaklardır bilgilendirmesini yapacaklardır.
Eğer hata raporunda sorununuzu çözecek uygun yanıt verilmez ise veya hata raporunuza yanıt verilmez ise verilerinizi yedekleyip cihazınızı sıfırlamanız gerekir.
Sıfırlama işlemi için.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Işlemlerini sağlayarak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.
Sorununuzun çözülmediği halinde cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin.
Bir diğer seçenek olarak da bu durumu uzaktan erişim ile kontrol ettirebilirsiniz Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişim talebi oluşturabilirsiniz. 4447711
Solution
Limoncelloo
Active Level 9
Diğer

SD kartta  değilse uygulamalar  ve uyku modunda değilse eğer  virüs olabilir. bilgilerinizi yedekle hocam sıfırla sonra düzelir 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

0 Likes