cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Uygulama Durduruldu Hatası Hakkında Bilgilendirme

(Topic created on: 03-26-2021 07:34 PM)
67 Views
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Uygulamalar Durduruldu Hatası-members-banner.jpg

Değerli kullanıcılarımız,

Google’ın sunucu sorunu nedeniyle, bazı kullanıcılarımız “Uygulamalar Durduruldu” hatasıyla karşılaşmaktadır.

Bu hatayla karşılaşan kullanıcılarımız, Google uygulamasındaki depolama verilerini temizleyerek sorunu çözebilirler.

Google uygulamasındaki depolama verilerini temizlemek için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

Ayarlar > Uygulamalar > Google > Depolama > Verileri Temizle 

Yukarıdaki adımlar takip edilerek verilerin temizlenmesine ragmen hatayla karşılaşılmaya devam ediliyorsa, Google uygulaması durmaya zorlayarak sorun çözülebilir.

Google uygulamasını durmaya zorlamak için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

Ayarlar > Uygulamalar > Google > Durmaya Zorla

Teşekkürler.

MOD

487 Comments
MehmetA30
Active Level 6
Diğer
Neden kaldırıldı iletim
0 Likes
Diğer
Peki samsung galaxy a7 2017 de android 8.0 da Android webwiew devre dışı görünüyor. Mağazadaki uygulama güncelleme de aktif değil. Etkinlestir vs bile çalışmıyor. 20 tane uygulama durmadan hata veriyor. Biz ne yapalım?
ArifPrlk
Active Level 1
Diğer
telefonun kendi uygulamalari hep hata veriyordu bende de çok yol denedm düzelmedi durmadan ekrana uygulama durduruldu hatasi verip durdu sonunda format attim düzeldi şuan
işçi
Beginner Level 2
Diğer
Merhabalar kolay gelsin alarm güncelleme olduktan sonra çalar saat alarmı çalışmıyor işe geç kalıyorum alarmı kuruyorum titreşim olarak çalışıyor lütfen bu sorunu halledin
Refik_PALA
Beginner Level 3
Diğer

Merhabalar;

son 1 haftadan beri note 10 lite telefonumda çeşitli uygulamalarda özellikle ikinci 3. sekmeleri açmaya çalışırken uygulama kendiliğinden kapanıyor. Mesela outlook uygulamasını açıyorum okunmamış epostaların listesini görüntülüyorum. Herhangi epostayı açıp içeriği görmek istediğimde uygulama kendiliğinden kapanıyor.

Bu probleme nasıl çözüm bulabilirim. 

GRKN17
Expert Level 2
Diğer
Android Web wiev ile ilgili bir sorun vardı ayarlar uygulamalar sistem uygulama göster deyip bu uygulamayı bulun güncellemeleri kaldır deyip telefonu yeniden başlatın sorun düzelecektir
Refik_PALA
Beginner Level 3
Diğer

android sistem web wiev vardı onu fabrika ayarına döndürdüm sorun devam ediyor. çift sim var bende, iki adet görünüyor bu programdan ikisi içinde yaptım. fabrika yarına döndürdüm devre dışı bıraktım yine düzelmedi problem.

0 Likes
Kullanıcı79
Active Level 3
Diğer
moderatör arkadaşım bu a50 cihaz neden kendi kendine kapanıp açılıyor samsung bunu çözemiyormu bu güncellemedede çözememişler
Mehmetaydemir91
Beginner Level 2
Diğer

Yeni Güncellemeyi yükledikten sonra uygulamalarin 80% calişmaz hale geldi. Uygulamaya tikladiğimda acilip kapanmasi bir oluyor.  Bu beni ciddi sekilde sikintiya soktu bir an önce bir cözum bulunmasini istiyorum banka ödemelerimi yapamiyorum faturalarim gecikmeye girdi MADDİ ZARAR göruyorum sacma sapan güncelleme yuzunden. Butun uygulamalarin güncellemesini tekrar yaptim fakat halen hic bir uygulama acilmiyor !!! 

0 Likes
Diğer

Neden süpernovanın samsung ekibinden biri olduğu gizleniyor