cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Uygulama Durduruldu Hatası Hakkında Bilgilendirme

(Topic created on: 03-23-2021 12:47 PM)
97 Views
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Uygulamalar Durduruldu Hatası-members-banner.jpg

Değerli kullanıcılarımız,

Google’ın sunucu sorunu nedeniyle, bazı kullanıcılarımız “Uygulamalar Durduruldu” hatasıyla karşılaşmaktadır.

Bu hatayla karşılaşan kullanıcılarımız, Google uygulamasındaki depolama verilerini temizleyerek sorunu çözebilirler.

Google uygulamasındaki depolama verilerini temizlemek için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

Ayarlar > Uygulamalar > Google > Depolama > Verileri Temizle 

Yukarıdaki adımlar takip edilerek verilerin temizlenmesine ragmen hatayla karşılaşılmaya devam ediliyorsa, Google uygulaması durmaya zorlayarak sorun çözülebilir.

Google uygulamasını durmaya zorlamak için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

Ayarlar > Uygulamalar > Google > Durmaya Zorla

Teşekkürler.

MOD

487 Comments
Roninm51
Active Level 5
Diğer
Merhaba. Hatadan önce nasıl bir işlem yaptınız hatırlıyorsun? Mesela dışarıdan bir apk yükleme? Vey benzeri? Belki değişik bir duvar kağıdı olabilir
ツRODANツ
Active Level 5
Diğer
Agalar bi yakinimin telefonu uygulama sürekli olarak duruyor hatası veriyor diyor nasıl düzeltebilirim 
Dilaapp
Beginner Level 2
Diğer
Merhaba, telefonda hiç bir e postayı açamıyorum. Gmail veya outlook tıklayınca direkt kapanıyor. Böyle bir hata yaşayan var mı?
lifeuı
Active Level 1
Diğer
Neden her uygulamaya girdiğimde durduruldu diyor çözümü nedir. Ne yapmam gerekli.

image

image

YasinYurdabak
Active Level 6
Diğer
Dostum bu android sistem webwiev yüzünden, play store a gir uygulamayı güncelle. 😊
dçdç
Active Level 7
Diğer
Ayn
dçdç
Active Level 7
Diğer
Samsung memberste paylaşıldı böyle

dçdç
Active Level 7
Diğer
Şimdi eklendi samsung tarafından

Screenshot_20210323-124435_Samsung Members_1374.jpg

dçdç
Active Level 7
Diğer
Bu sorun samsung tabletlerde olurmu
0 Likes
gsahmetnihat
Active Level 1
Diğer
Samsung S10+ alalı 1,5 hafta oluyor ve bugün aniden uygulamalardan atmaya başladı,format attım düzeldi.Sizce tekrar nükseder mi bu?