cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:

Original topic:

Tuhaf sorular soran tuhaf kullan覺c覺lar 戊

(Topic created on: 12-08-2022 12:23 PM)
M12_ve_Note_4
Expert Level 5
Options
Dier

image

image

image

image

Daha ne istediini bilmeden akl覺na geleni buraya yazan arkadaslar sizi de seviyoruz.

image

Nereden gelir b繹yle tuhaf sorular akl覺n覺za!Zek璽 eit da覺t覺lan ama herkesin eit kullanmad覺覺 bir 繹zelliktir!

image

16 Comments
AliAkg羹n
Active Level 5
Dier
Karde seninde iin g羹c羹n yok milletin ne bal覺k a癟t覺覺na m覺 tak覺l覺yosun b覺rak millet eleniyor ite. Sen ihtiyac覺n olan bilgiyi arayarak bulabilirsin her eyi anasayfada g繹rmek zorunda deilsin. Milleti rahat b覺rak覺n.
Anonymous
Not applicable
Dier
Ali kardeim valla doru s繹yl羹yorsun herkes forum a癟abilir kimse g繹rmek zorunda deil
M12_ve_Note_4
Expert Level 5
Dier
A癟 kardeim sorun deil ama teknolojik bir platforma ne kadar bilgisiz olduunu s羹rekli belli ederek,tekrara d羹羹rmek b羹t羹n kullan覺c覺lar覺 ve herkes sanki o kiinin sorunlar覺yla ilgilenmek zorundaym覺 gibi s羹rekli sitem edenleri de bizim gibi arat覺rmac覺 ve kendi gibi kulland覺覺 cihaz覺 da bilen kiilerin 羹st seviye sorular sorup cevab覺n覺 yine uzman seviyesinde kiilerden almak isteyenlerin yapt覺g覺 payla覺mlar覺n alt覺na sa癟ma sapan yorum yazanlar覺 da biz g繹rmek zorunda deiliz!
M12_ve_Note_4
Expert Level 5
Dier
Evet, kimse sa癟ma sapan paylas覺mlar覺 g繹rmek zorunda deil!
0 Likes
M12_ve_Note_4
Expert Level 5
Dier
Kars覺t c羹mle kurarken bile bana destek olman 癟ok tuhaf五!Bu s繹ylediklerini anlayabilsen b羹t羹n sorun 癟繹z羹lecek!Son c羹mlene de 癟ok g羹ld羹m !San覺rs覺n elinizi kolunuzu bagl覺yoruz !Screenshot_20221208_121637_1000022974_1670490997.jpg
AliAkg羹n
Active Level 5
Dier
Tamam en zeki sensin kardeim. Yazd覺覺m覺n ana fikrini anlaman覺 beklemiyordum zaten.
M12_ve_Note_4
Expert Level 5
Dier
Kendi yazd覺覺n覺 bile anlamayan biri ile yorum ve anlama olay覺n覺 tart覺mayaca覺m.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Dier
M12 kullanan arkada kendi telefon ile ilgilensin bir zahmet ona g繹re laf edelim
M12_ve_Note_4
Expert Level 5
Dier
Bu platform baban覺n kurduu bir yer deil!Her akl覺na geleni soramazs覺n 癟羹nk羹 kimse senin ya da baskas覺n覺n bilgisizliini 癟繹zmek zorunda deil.Sene olmu 2022 ki 2023'e geldik ve h璽la Google vb.arama motorlar覺n覺 kullanamayan,eitim ad覺na kendini gelitiren emi kiiler bu platformu Facebook,Instagram,tiktok vb. sosyal medya platformlar覺n覺 kullan覺r gibi her akl覺na geleni paylasabilecei bir yer zannederek gereksiz ve sa癟ma sorular sorarak daha 繹nemli payla覺mlar覺n daha gec sayfada yenilenmesine sebep oluyor!Yap覺lan paylas覺mlara bak覺n ve ka癟 g繹r羹nt羹leme var ve yine bu paylas覺mlarla e zamanl覺 ama 繹nemli paylas覺mlar覺n ka癟 g繹r羹nt羹lemesi var bak覺p yorum yaz覺n.ogunuxun okuma ve yazmas覺 vard覺r diye d羹羹n羹yorum.L羹tfen bu 繹zelliiniz boa harcamay覺n!
0 Likes