cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ticaret Bakanlığı’ndan Samsung Türkiye’ye Prestijli Ödül

(Topic created on: 03-31-2022 04:19 PM)
35194 Views
SamsungFY
Community Manager
Options
Diğer

Samsung_TuketiciOdul-Samsung-Members-Home-1440x740.jpg

Samsung Electronics Türkiye Servis ve Müşteri Hizmetleri Departmanı'nın hayata geçirdiği "Kesintisiz İletişim" stratejisi T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü'ne layık görüldü.

Detaylı bilgi için linke tıklayın.

85 Comments
118brl
Active Level 1
Diğer
Teşekkürler. Telefonu sıfırladım.Fabrika ayarlarına döndüm. Sorun artarak devam ediyor.Dikkat ederseniz A51 serisinin piyasada yok herkes bu sorundan şikayetçi ama umurlarında değil.Senin garanti bitmiş diyor ver 22oo TL halledelim.
0 Likes
Diğer
Gaeri
0 Likes
black70
Active Level 5
Diğer
Bi Android 12 sürümünü veremeyen marka nasıl prestij ödülü alabiliyor 😂😅
0 Likes
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba black70,

Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz. 

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileri ki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
majorfa
Beginner Level 2
Diğer
MAAŞAALLAH ,mükemmel
Kerim38
Active Level 1
Diğer
Millet hep bi olumsuz şeyler söylemiş de acaba Samsungla sıkıntı yaşamayan tek benmiyim şuana kadar en az 6 tane telefon aldım ve hepside Samsung du en eskisinden en yenisine kadar s3 mini den Note 20 ultra ya kadar şuan bunu kullanıyorum ve inanın hiç bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar Teşekkürler Samsung.
0 Likes