cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ticaret Bakanlığı’ndan Samsung Türkiye’ye Prestijli Ödül

(Topic created on: 05-18-2022 07:01 PM)
408 Views
SamsungFY
Community Manager
Options
Diğer

Samsung_TuketiciOdul-Samsung-Members-Home-1440x740.jpg

Samsung Electronics Türkiye Servis ve Müşteri Hizmetleri Departmanı'nın hayata geçirdiği "Kesintisiz İletişim" stratejisi T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü'ne layık görüldü.

Detaylı bilgi için linke tıklayın.

85 Comments
canemre
Beginner Level 2
Diğer
Nerde
0 Likes
aydnahmet032
Beginner Level 3
Diğer
Bravo
Krhn18
Beginner Level 3
Diğer
Nasıl aldınız bu ödülü? S21 fe telefon aldık, 1 haftadır type c kulaklık dönüştürücü arıyoruz, ne mağazalarınızda, ne de samsung Shop İnternet sitesinde var. Bu hizmet anlayışıyla mı aldınız ödülü. Samsung'un pişmanlık olduğunu bir kere daha anladık.
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Krhn18,

Konuyla ilgili olarak sizle dm üzerinden iletişime geçilmiştir. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
118brl
Active Level 1
Diğer
Kim geçti benim haberim yok arasanız görüşelim.kisacasi defolun başının çaresine bak diyorsunuZ
0 Likes
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba 118brl,

Profilim > Doğrudan Mesaj alanından size ilettiğimiz mesaj üzerinden bize iletişim bilgilerinizi iletmenizi ya da size detaylı bilgi paylaşabilmemiz için Mail kanalımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
118brl
Active Level 1
Diğer
Bu ödülü almak için neler yaptınız acaba!A51 Telefonu ayipli üretip satın sonrada şurasında arıza var değip para istemesini iyi biliyorsunuz.Arastirdim gördüm ki A51 serisinin hepsinde aynı arıza sorunu var.Kendiliginden kapanıp aciliyor.Benim telefonumun garanti süresi bittiği için o parayı vermek zorundasınız diyorsunuz ben de değilim ayipli mal satan sizlersiniz .
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba 118brl,

Doğrudan Mesaj üzerinden ilettiğimiz mesajda iletişim bilgilerinize ulaşamadığımızdan, bilgi paylaşabilmemiz için bize Mail kanalımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
ugur_tunc
Active Level 5
Diğer
Selamlar teknik olarak sorunu bilmemekle birlikte belki yardımcı olur diye kendi sorunumu ve çözümümü paylaşayım istedim. Tel hafızası 120 gb'den itibaren kapanıp açılmaya başladı.. hafıza doldukça bu olay sıklaştı.. biz sıvı temasından şüpheleniyorduk ama sorun hafızaymış.. gereksiz video ve uygulamaları silerek 110 gb dolu olacak şekilde yer açtım telde ilk etapta.. kapanmalar kesildi ve artık hiç olmuyor.
Diğer
Galaxy a7 günccelleme
0 Likes