cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonum rootlu güvenli klasör çalışmıyor

(Topic created on: 07-05-2022 09:46 PM)
158 Views
Ebru kaymak
Beginner Level 3
Options
Diğer

Samsung a70 11 sürümden 9 düşürdüm birdaha güncellememek için telefona güncelleme almamak için root atdırdım ve root sonrası güvenli klasörü oluşturamıyor müşteri teslimcisinden yardım alın yazıyor ve garantiye götürdüm telefonu telefon root atıldıgı için garanti dışı dedi ve anakartı değişmesi lazım kaç teknik servise götürdüysem yazılım atdılar ama root yok diyolar ama telefon rootlu güvenlik klasörü çalışmıyor kafayı yemek üzereyim bu olay başına gelen yada çözümü bulan varmı yazılımla düzelmiyor 

7 Comments
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Cihaz root atıldıysa, rootu kaldırsanız da yazılım yükleseniz de bir daha bazı özellikler çalışmayabilir.. tek çözüm Anakart değişimidir...
narcosis
Expert Level 5
Diğer
root lu cihazi tekrar geri getirmek herkes o işi yapamaz sayaclari var maalesef zor iş ana kart degismeli garantiside yok pahalıya patlar
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
Güvenli klasör görevi gören uygulama kullanın applock gibi bir de samsung health da çalışmayabilir
Kadirro
Active Level 3
Diğer
Knox sayacı arttığı için knox tabanlı uygulamalar da çalışmaz
Solution
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Merhaba kardeşim,
Root'lu cihazlarda Samsung Health, Güvenli Klasör gibi birçok Samsung servisi çalışmamaktadır.
budchirp
Active Level 7
Diğer
Root atıldığında knox sayacı artıyor bunun düzelmesi için anakart değişimi kazım. Android güncellemeleri istemiyorsanız bootloader kilidi açık bırakmanız yeterli ama buda garantiyi götürüyor diye biliyorum.
Actixel
Expert Level 1
Diğer
Bende çalışıyor. Bazı özel yöntemler var DM den ulaşabilirsiniz.Screenshot_20220705-233628_Secure Folder_54921_1657053599.jpgScreenshot_20220705-233734_Root Checker Basic_54920_1657053599.jpgScreenshot_20220705-234334.jpg