cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefon

(Topic created on: 07-24-2021 12:37 AM)
45 Views
yusuuuf
Active Level 7
Options
Diğer

Arkadaslar malum yeni 0 teelefonlar en kotusu bile 1500 den basladigi icin insan 2 ci el telefonalra yoneliyor bende 2 ci el almaya karar verdim butcem 1500 maks 2000 arasi alabilcegim android 10 üstu kamerasi guzel pubg de yuksek ayarlari acabilecek cihaz oneriniz varmi yani marka farketmez kamerasi guzel olsun video cekebilmek icin  yeter 

yusuuuf
Active Level 7
Diğer
Tesekkur ederim acaba note fe gibi cihazlarda iyimidir
0 Likes
frøstyle
Active Level 4
Diğer
Heryerde fe çöp diyorlar ama bilmiyorum
0 Likes
yusuuuf
Active Level 7
Diğer
Note fe iyi degilmi
0 Likes
frøstyle
Active Level 4
Diğer
Kullanmadım ama her yerde çöp deniyor ama bilemiyorum

0 Likes
frøstyle
Active Level 4
Diğer
Samsungda M ve A serisi 2. Eli uygun fiyatlıdır
0 Likes
yusuuuf
Active Level 7
Diğer
Iyimidir peki ben 4 senedir telefon degistirmedim suanda olan telefon android 4,4.4 surumlu yani gecmisken iyi bir ikinci el telefona gecmek istiyorum ama 0 lar in fuyati ucuk mecbur 2 ci ele yoneldim ama kararsizim
0 Likes
frøstyle
Active Level 4
Diğer
2000 TL altı Samsungda M, A, J, S serileri var M ve A serileri hala üretiliyor ve çoğu uygulama, yazılım desteği var J ve S serilerinde 2000 TL altında yeni yazılım güncellemeleri alınmıyor ve üretilmiyor önerim Samsung tarafından M veya A serilerinden internetten araştırarak bir fikir edinmeniz. Samsung dışında Huawei de güzl telefonlar üretiyor
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Diğer
O telefon ala bilecek en iyisi a02 1800 tl civari ama 2 el alacaksan a21s a31 bunun gibi tellere bak
frøstyle
Active Level 4
Diğer
+1
0 Likes
frøstyle
Active Level 4
Diğer
Gece gece toplandık hangi telefon muhabbeti yapıyoz ya:D
0 Likes