cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefon

(Topic created on: 07-24-2021 12:24 AM)
52 Views
yusuuuf
Active Level 7
Options
Diğer

Arkadaslar malum yeni 0 teelefonlar en kotusu bile 1500 den basladigi icin insan 2 ci el telefonalra yoneliyor bende 2 ci el almaya karar verdim butcem 1500 maks 2000 arasi alabilcegim android 10 üstu kamerasi guzel pubg de yuksek ayarlari acabilecek cihaz oneriniz varmi yani marka farketmez kamerasi guzel olsun video cekebilmek icin  yeter 

20 Comments
frøstyle
Active Level 4
Diğer
A20 kullanıyorum 2 kamerası var pubg kasmıyor ve bir üst seviye A20s 3 kamerası var ve muhtemelen daha iyi bir donanımı vardır önerim A20 veya A20s daha iyisi olarak A21 var. Alabilirseniz A21 güzel telefondur eğer bütçe uymazsa A20 ve A20s de uygundur efendim...

Not : Samsung dışında telefon kullanmadığım için öneri veremiyorum kusura bakmayın.
0 Likes
yusuuuf
Active Level 7
Diğer
A20 tiktokda kamerasi nasil kamera kasiyormu cunki ben video cektigim icin kamerasi cok onemli
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
2'side kötü telefonlar A20 ve A21s. A20 almak yerine S7 Edge bak bence.
0 Likes
yusuuuf
Active Level 7
Diğer
S7 edge lerde ekranlarda sorun cikmiyormu ben baktigimda hep boyle cizgiler vardi
0 Likes
frøstyle
Active Level 4
Diğer
Bende kasmıyor
0 Likes
yusuuuf
Active Level 7
Diğer
Ya huawei falan yokmudur yada xiamio hani ikinci el zaten samsung a20s yada a40 a30s gibi cihazlar nasil
yusuuuf
Active Level 7
Diğer
Iyimidir o seri
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Diğer
O bile 2500 ustu arkadas 2000 tl alti demis
Anonymous
Not applicable
Diğer
M21-M31'lere bakın Redmilere de hiç bulaşmayın MIUI yüzünden ekstra çöp olan telefonlar.