cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Tavsiye istiyorum

(Topic created on: 01-28-2021 05:43 PM)
333 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhabalar, sizden bir tavsiye almak istiyorum.

Sizce Galaxy S9 Plus cihazimi 2000tl ye satip 3.500tl ekleyip Note 10 Plus'mu almaliyim, yoksa S9 Plusu verip 1000tl ekleyip S10 Plusa geçip Buds Live mi almaliyim?
Sizin tavsiyeniz hangisi?
Note 10 Plus(S9 Plus satip +3.500tl harcamak)
S10 Plus(S9 Plus verip + 1000tl harcamak S10 Plusa geçip buds live almak)
14 Comments
A50Realkinq
Active Level 10
Diğer
maddiyatina göre degişir note 10 plus daha iyi gibi duruyor ama maddiyat acisindan s10 plusda isini gorucegi icin s10 plus alirdim fazlasi zarardir güncelleme bakimindan eksik kalicak zaten fazla para vermenin bi mantigi yok bence
MaviKar
Active Level 6
Diğer
S10 plus + buds daha iyi gibi. zamanı geldiğinde yine böyle bir değişiklik yapabilirsin. yine de kullanacak olan sizlersiniz.
atakanka
Active Level 8
Diğer
S10 plus daha iyi bir tercih
GLXYS23
Expert Level 3
Diğer
kalem kullanmıyorsan s10 plus al dostum bence
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Su sekilde arada kaldim.
Kalem istiyorum ama Note 10 Plus alirsam Buds live alamam ama buds live de istiyorum kaldim arada🙃
Jubei
Active Level 10
Diğer
Merhaba.
İki telefonun seçiminde biri, eğer Note serisinden bir telefon olmasaydı tavsiye vermek daha kolay olurdu, çünkü Note serisinin en önemli ve avantajlı tarafı S-Pen olması, burada karar aşamasında en doğru seçimi yapabilmek için sizin kendinize sormanız gereken soru şu, S-Pen ihtiyacım var mı?
Bu sorunun cevabını kendi içinizde verdiğinizde seçim sonucu ortaya çıkacaktır.
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Aslinda S **bleep** ihtiyacim yok evet ama Hoş bir his veriyor.
Ben Note 3, Note 4 ve Note edge kullandim ardindan s7 edge ve s9 plus cihazlarina geçtim Yani S peni özlemiyor değilim ama aslinda ihtiyacım yok sadece canli ders, Samsung members, oyun ve youtube için kullanıyorum cihazi genellikle
Jubei
Active Level 10
Diğer
Sizin S-Pen kullanma zamanınız gelmiş, şimdiden Samsung Galaxy Note 10+ telefonunuz hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Teşekkürler😊