cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Tab a 10.1 kapanma

(Topic created on: 06-19-2021 03:03 PM)
149 Views
Halil-Tab-A---Tab-A7
Active Level 7
Options
Diğer
Tab a 10.1 demin oyun oynarken tablet kendi kendine yeniden başlattı 
bu nedemek oluyor tablet

Tablet ısındığı içinmi

Bugün ilk defa oldu yada ben Yeni **bleep** ettim 
Samsung bleeep diye bisey koymuş kotu bisey demedimki

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Halil-Tab-A---Tab-A7,

Yeniden başlatmanın bir çok sebebi olacağı gibi ısınmadan kaynaklı da olabilmektedir. 

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirme sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

7 Comments
Diğer
Ve samsung memberse girerken tablet hatalı bir biçimde hatalı yeniden başladı diyor
Diğer
Otomatik hata raporuydu 2 3 kere daha olmustu bu yazi
Diğer
Ben tabletten memnunum çok güzel tablet
Diğer
Bu tabletin 3 gb ramlı modeli daha iyi hemen atmaz oyundan ama Türkiye de yok
Diğer
Selamın aleyküm bende Discord kullanırken ve aynı anda oyun oynarken 1 kere olmuştu güç tasarrufu moduna aldığımda oluyor bide
Diğer
Çoğu zaman yazılımsal oluyor
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Halil-Tab-A---Tab-A7,

Yeniden başlatmanın bir çok sebebi olacağı gibi ısınmadan kaynaklı da olabilmektedir. 

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirme sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD