cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

TELEFONUM ESKISI GIBI DEĞIL

(Topic created on: 06-07-2020 10:23 PM)
279 Views
BayHacket
Beginner Level 5
Options
Diğer

A30 kullanicisiyim telefonunla 5. Ayım bitti ama ilk aldığım  gibi degil 

Şarjı çabuk bitiyor. 
Şarj eskisi gibi hızlı doldurmuyor.
Cok kasıyor. 
 Ayıp be abi ogrenci adam telefonu hic degil...
0 Likes
11 Comments
alyx
Active Level 9
Diğer
Telefonunun bir suçu yok ki. 5 ay önce aldığın ayakkabıdan ilk günki rahatlığı bekler misin? Beklemezsin tabi. Şikayetçiysen telefonundan, sat yenisini al.
0 Likes
kızartma32
Active Level 7
Diğer
komiksin 5 ayda telefonun ömrü mu kısalır birde sat yenisini al demiş çok bilmiş
kızartma32
Active Level 7
Diğer
eminim aynı sorun sende de vardır
0 Likes
UtkuGorkem
Active Level 5
Diğer
5 ayda bir ayakkabı mı değiştiriyosun kardeşim sen?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Android'in ne kadar stabilitesiz, sistem kaynaklarını daha çok sömüren bir isletim sistemi olduğunu bilmeyen yoktur. Android stabil bir işletim sistemi değil, o eldeki telefon isterse 5 sene gider. Android'de 4GB Ram telefon alırsın 2.5 GB sisteme gider. 1.5 Sana kalır, haliyle birçok problem ortaya çıkar. Hızlı şarj olmama, bataryanın çabuk bitmesi oyun vb. oynarken çok doğal. Eğer oyun oynamiyorsaniz ki ben oynamıyorum (A30 benimkide) şarj çabuk tüketiyorsa yazılım kesinlikle problemdir. Samsung'da yazılım konusunda çok sıkıntılı. Düzeltme güncellemesi ile düzelecektir.
En son gelen güncelleme sadece Güvenlik Güncellemesi idi. Hata düzeltmesi içermiyordu. Sizden ricam daha çok hata raporu gönderin Samsung farkedecek, güncelleme yollayacaktir.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Samsung Galaxy A30
Birçok kişide Android 10 ile birlikte çok yavaş şarj olma, 5-6 saatte şarj bitmesi gibi problemler görülüyordu. 3 aydır bende yaşamaya başladım.
Telefonu şarja bırakıyorum 30 dakika sonra %12 olmuş. En son gelen güncelleme Güvenlik Güncellemesi idi. Hata düzeltme güncellemesi yayinlamanizi tavsiye ediyorum.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Utku kardeşim ben 3 ayda bir ayakkabı degistiriyorum. O kişisel mesele.
NAZİFN970F
Expert Level 5
Diğer
Olabilir böyle şeyler.Samsunf members tan hata raporu göndermenizi tavsiye ederim.
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Diğer
Yaşadığınız sorunları samsung members üzerinden hata raporu göndererek sorunuzu açık, net ve anlaşılır bir şekilde anlatın.

Hata raporu göndermek için: