cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

TEKNO ANKET 14.BÖLÜM

(Topic created on: 12-15-2020 09:35 PM)
246 Views
ÆX51
Expert Level 5
Options
Diğer

Arkadaşlar daha önceden sizin yorumunuz olan anket bölümümüzü tekno anket olarak değiştirmek istedim konulara daha uyumlu olsun diye Umarım beğenirsiniz

Bugünkü konu cihazınızı daha önceden Samsung servise götürdünüz mü götürdüğünüzde nasıl bir şekilde karşılandınız sorunumuz çözüldü mü
15 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Merhaba kardeşim

Samsung servise 2 kere götürdüm

1.)götürdüğüm zaman s6 edge zamanıydı ve cihaz şebeke problemi ile götürürüm ve cihazın yenisi ile değişim istedim ve değişim onaylandı

2.) götürdüğüm zaman A50 nin iç ekranı kırılmıştı ve servise verdim ve fiyat pahalı çıkınca Samsung çözüm ekibi ile görüştüm ve samsung a çok teşekkür ederim makul bir fiyatta indirim yapıldı ve çok memnun etmişlerdi beni 😊

Samsung servis konusundan yana ben sıkıntı yaşamadım 😊
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
Yorumun için teşekkür ederim sana bir sorum olacak Sence bizim tablete Android 11 ne zaman gelir
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Eylül 2021 diye biliyorum sana tavsiyem canlı destek üzerinden alırsanız bilgi söylüyorlar android 11 güncellemeler ile

image_1096.jpg

ÆX51
Expert Level 5
Diğer
maşallah hiç getir mezeler daha iyiymiş Eylül 2021 olduğunu nereden öğrendin peki
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
O zaman ben bir canlı desteğe yazayım
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
yardım edecek temsilcileri yokmuş şu an canlı destek ile iletişime geçince hem kasma sorununu söylerim hem de Android 11 sorarım
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
aynen kardeşim sorarsınız
Wig
Expert Level 3
Diğer
Şu ana kadar hiç servise götürmedim, İnşAllah götürmem.
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
inşallah hiç götürmesin seni buralarda görmeyi özlemişim artık izlemeyi düşünüyorum günlük en az 1 kere girmeyi düşünüyorum ben yokken Buralar biraz boş kalmış görünüyor😀