cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Tüketici olarak haklarınızı bilin!

(Topic created on: 01-25-2020 02:08 PM)
186 Views
Bogicik
Active Level 6
Options
Diğer

Merhaba arkadaşlar forumda okuduğum şikayetlerden sonra teknolojiye sahip olduğumuz böyle bir zamanda şaşkınlık yaşıyorum. Yeni satın alınan cihazlarda sorunlar yaşıyorsanız 1 ay içinde yeni cihazla değiştirme hakkınız var. 1 ay geçtikten sonra sorunlar yaşıyorsanız 2. parti uygulamalarla cihazınızı düzeltmeye çalışmayın direk akilli servis noktasına götürün bütün sorunlar %90 oranına kadar 1 saat içinde gideriliyor yada parça değişimi yapılıyor. Elektronik cihazlarda her zaman sorunlar çıkabilir bu direk Samsung un yada o modelin kötü olduğu anlamına gelmez. Cihazları satın almadan önce kullanım amaciniza göre cihazları test edin. Para verip alıyorsunuz haklarınız hakkında bilgi sahibi olup önce siz dikkat edeceksiniz. 12 yıldır Samsung kullanıyorum bazen kısa süreli farkli markalar kullandım ama Samsung tan vazgeçmeyeceğim. Birçok kişi İphone da böyle şeyler yoktu vs. diyor İphone un son modeli 3 yıl önceki Amiral modellerindeki özelliklere sahip ve faiş fiyatlara satılıyor paranızı sokağa atmak istiyorsanız tercih sizin teşekkürler.

9 Comments
anonim
Active Level 5
Diğer
Çok haklı bir yazı teşekkürler
TolgaSülün
Active Level 4
Diğer
samsung efsanedir s serisi vazgecilmezdir
Ataberk
Active Level 5
Diğer
kardeşim samsung iyidir ancak iphoneninde hakkini yememen lazım. Ole senin dedigin gibi ram'i yüksek olanın performansıda yüksek olacak anlamına gelmiyor maalesef. S10 kullanicisiyim 6 gb ram var fakat oyunda fazla ısı sebebiyle takılmalar yaşıyorum ve yaşamamak için telin altına buz koyuyorum. Yani tam bir rezillik. İphone parasının hakkını veriyor en azından. Samsung servislerine başvurdum ne diyecekler çok meraklıyım. Çünkü bu problemi bütün s10 s9 s8 ailesi yaşıyor. Yani şimdiden geçmiş olsun.
0 Likes
Bogicik
Active Level 6
Diğer
Arkadaşım türkçe yazıyorum ram'i yüksek falan filan demedim ben sen 6gb ramle takılmalar yaşıyorsan ve bunun normal olduğunu düşmüyorsan sıkıntı sendedir arkadaşım bu aldığın cihazla alakalı her cihazda sorunlar yaşanabilir bütün S10 S9 s8 ailesi yaşamıyor geç onları ben hiç bir zaman perfonmans sorunu yaşamadım araştırmadan bilmeden peşin peşin konuşmayın arkadaşım sen yaşıyorsun diye benimde yaşamam gerekmiyor aynı sorunu donanım nedir bilmiyorsan boşuna yazma arkadaşım bu kadar basit..
0 Likes
Ataberk
Active Level 5
Diğer
rami soz konusu etmiyorsan zaten iphonenin donanımın samsung dan assagı kalır yanı yok onu ne yapacağız peki? bu arada s10 s9 ve s8 kullanıcılarda aynı problemi yaşıyor getirtme simdi onlari bana.Senin oynadığın basit oyunları s2'de kaldırıyor merak etme. Donanım ve yazılımdan cok haberin olsaydı iphoneyi androidle karşılaştırmazdın bile Smiling_Face hayatında iphone kullanmamış biri olarak iphone hakkında bole saçma yorum yapmış olman boş yaptığını gösteriyor maalesef. Bu arada 6 gb ramla takılmaların normal olduğunu söylüyorsun fakat 4 gb ramı olan s8in hiç bu sorunu yaşamadığını ileri sürüyorsun bunu ne yapacagiz simdi? Sen sabah uyanda öle cevap ver kafayı fazla bozmuşsun maalesef.
0 Likes
Bogicik
Active Level 6
Diğer
Arkadaşım arapça mı konuşuyorum ram i bir kere bile sohbetimde geçirmedim bu konuyu açan sensin?
0 Likes
Bogicik
Active Level 6
Diğer
O zaman yürü git İphone kullan Samsung forumunda duyar kasma bana bu kadar basit.. Herşeyin iyisini sen bilirsin güzel arkadaşım dünya sana emanet!
0 Likes
Ataberk
Active Level 5
Diğer
kardeşim "söz konusu etmiyorsan" kelimesinin tdk'dan anlamına bakar mısın? Bakalım ne anlama geliyormuş öğren.
0 Likes
Ataberk
Active Level 5
Diğer
Güzel kaçış denemesi ama başarısız. Hayırdır sizi paraylamı burada tutuyorlar? Daha elinizdeki telefondan haberiniz olmadan boş yaparsanız böyle çakarlar sizi yerin dibine. Hadi iyi geceler.

(bilinçli samsung kullanıcısı benim gibi oluyor arkadaşlar "hakkını arayan" bu anlama geliyor işte. Herkezin bildiği şeyleri yazınca boş yapmış oluyorsunuz maalesef.)
0 Likes