cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

#Tüketici# eleştirilere açıktır.

(Topic created on: 12-28-2022 01:46 PM)
164 Views
Mehmet-m31-
Active Level 7
Options
Diğer
Birçok kullanıcının tercih ettiği Android işletim ve iOS işletim sistemi biz kullanıcılar olarak şikayetçiyiz ios 5 yıl büyük ana günceleme verirken Android tarafı google pixel ,Samsung yüksek donanıma sahip telefonlar 4 yıl büyük ana günceleme vermektedir buna dahil olan xiaomi, oppo vb. markalar Android işletim sistemini kullanmaktadır. biz cep telefonu kullanıcıları 2 ayırıyor bir kesim ios işletim sistemi kullanırken daha stabilize. kamera ,uzun ümürlü daha estetik olduğunu idea etmektedir diğer kesim ise "Android işletim sistemi kullanıcıları kişileştirilebilir arayüz pil performansı akıcı arayüz . diye gitmektedir. her kullanıcı kendisine hitab eden ya da daha ucuz olduğu için farklı markalar kullanmakta dır. günümüzde daha doğrusu 2 yıla aşkın ekonomik sıkıntılar yaşanmakta dünya genelinde biz tüketiciler olarak sürekli mağdur oluyoruz herhangi bir ürün fabrika çıkışı eksik üretildiği için ürünün eksiklerini **bleep** edemiyoruz örnek vermek gerekirse cep telefonu, ev aletleri çamaşı mksin buzdolabı vb ürünler. zaten fahiş fiyatlara satılan ürün bide üstüne ürün ayıplı ise insan mağdur olmaktadır bizler hemen tüketici hakem heyetine baş vurduğumz da bazen sonuç alırken bazende alamıyoruz. 
6 Comments
Diğer
Hocam demek istediğinizi tam anlayamadım kısaca söylermisiniz
Mehmet-m31-
Active Level 7
Diğer
Burada belirtmek istediğim işletim sistemlerinin Biz kullanıcıları kısıtladığı diğer konu ise ayıplı ürünün geri iade edilme konusunda sıkıntı yaşamak
Diğer
Doğru diyorsun mesela m127fnin bir suru ozelligi var 4k çekebilir ama bunu yazilimla kisitliyolar
Diğer
Video sabitleme arama kısmında çıkıyor ama yazılımda yok,60fps video oynatıyor ama çekmiyor,pro video modu yok oo daha çok sayarımda işte bilinsin istedim.Vermeyediklerinde buradaki çoğu kullanıcı üst model al diyorda hakkım olanı almak varken neden ikinci kez para ödeyerek sahip olayım!
Diğer
Aynen
Diğer
Bu platformda öyle beyne sahip olanlar var ki Samsung'tan daha çok samsungçu.O kişilerin tekrar hukuk ve kazanılmış hak nedir onu öğrenmesi gerekiyor!Hem şikayetçi hem de kullanırım diyenlerde ayrı tuhaflar!