cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Super hizli sarj

(Topic created on: 05-26-2022 11:40 AM)
273 Views
ben006
Expert Level 5
Options
Diğer

Hatirlarsiniz dun 25 w sarj aleti almistim normal sarj 1.43 dk dolarken 25 w ile 1.15 dk dustu yani 25 30 dk daha az bekledim 100 olmasina tek sorum su

Sarj aletin kac ay grantisi vardir 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Jubei
Active Level 10
Diğer
Merhaba.
İster telefon ile birlikte gelen şarj cihazı olsun, isterse ayrı olarak satın aldığınız şarj cihazı olsun, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca, satın aldığınız cihaz iki yıl (2) yıl garantilidir.

View solution in context

12 Comments
narcosis
Expert Level 5
Diğer
Nereden aldiniz ki
ben006
Expert Level 5
Diğer
Medya marketen 197 tl kablusu birlikte
narcosis
Expert Level 5
Diğer
Sarj aletine garanti vermezler herhalde
0 Likes
Solution
Jubei
Active Level 10
Diğer
Merhaba.
İster telefon ile birlikte gelen şarj cihazı olsun, isterse ayrı olarak satın aldığınız şarj cihazı olsun, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca, satın aldığınız cihaz iki yıl (2) yıl garantilidir.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Katılıyorum
Diğer
Samsung orjinal ürünlerinde kılıf olsun şarj aleti olsun 2 sene garanti vermektedir
narcosis
Expert Level 5
Diğer
Arkadaş avm den almış ama ürünün ne marka olduğuna bağlı yani medyamarkt garanti verirse olabilir yani.. normalde zaten samsung servise gitsen sarj aleti iste verirler ucretsiz çok kez de aldim ben
0 Likes
Diğer
Media market ile alakası yok ürünün garantisini veren samsung ben vatandan aldım kılıfı 3 kez garantiye gönderdim direk değişim oldu geldi yani garantiyi veren samsung samsung gönderdi bana yeni kılıfları hep
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Diğer
Samsung aldim yazmamisim pardon
0 Likes