cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SmartThings, Samsung Pay, Samsung Shop, TalkBack, Bixby Vision Güncel yeni sürüm

(Topic created on: 01-18-2022 07:08 AM)
191 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Samsung SmartThings 1.7.77.22 

 
Samsung SmartThings, 1.7.77.22 sürümüyle yeni bir güncelleme almaya başladı ve 84.16 MB ağırlığında . Bu son güncelleme, ayarlarında bir cihazın simgesine değişiklikler getiriyor. Ayrıca Sahneleri, Rutinleri ve SmartApp'leri hızla bulmak için Otomasyon sekmesine yeni bir arama aracı ekler. Bu güncelleme hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki değişiklik günlüğünü kontrol edebilirsiniz. 
 
Değişiklik günlüğü: 
 
Yeni sürümde daha iyi hizmet verebilmek için bazı özellikler stabilize edilmiştir. 
 
* Bir cihazın simgesini ayarlarında değiştirin. 
 
* Desteklenen cihazlar: Açık/kapalı Sensörler, Aydınlatma, Çok Amaçlı Sensörler, Çıkışlar, Anahtarlar ve Galaxy SmartTag 
 
* Otomasyonlar sekmesinde Sahneleri, Rutinleri ve SmartApp'leri hızla bulmak için bir arama aracı bulunur.
 
 
Samsung Pay 4.1.88 
 
Samsung Pay, 4.1.88 sürüm numarasıyla yeni bir güncelleme almaya başladı ve 139.56 MB ağırlığında . Bu güncelleme herhangi bir yeni özellik ve değişiklik içermiyor, yalnızca uygulamaya yeni bir görünüm kazandırmak ve ödemeleri daha güvenli ve daha iyi hale getirmek için genel iyileştirme getiriyor.
 
 
Samsung Shop 1.0.28299 
 
Samsung, performansın yanı sıra kararlılığı artırmak için düzenli düzeltmeler getiren Samsung Shop uygulaması için yeni bir güncelleme yayınlıyor. Ayrıca, bu son güncelleme, önceki güncellemelerde bahsedilen aynı değişiklik günlüğünü taşır. 
 
Belirtmek gerekirse, bu yeni güncellemeyi 1.0.28299 sürüm numarası ile tanımlayabilirsiniz ve 30.47 MB ağırlığındadır . Akıllı telefonunuzda bu son sürüm güncellemesini kontrol etmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
 
 
Samsung TalkBack 13.0.02.0 
 
Sesli asistan olarak da bilinen Samsung TalkBack, az gören kullanıcıların Galaxy cihazlarında gezinmelerine yardımcı olmak için sesli geri bildirim sağlayan önceden yüklenmiş bir ekran okuyucu uygulamasıdır. Şirket, yeni güncellemelerle daha iyi performans için uygulamayı düzenli olarak optimize eder, bu nedenle bu makalede Samsung TalkBack'in en son güncellemesine göz atabilirsiniz . 
 
Ayrıca bu özellik ile kullanıcılar, ekrana bakmadan sesli geri bildirim sağlayarak telefon veya tabletlerini kullanabilirler. TalkBack için yalnızca çoklu parmak hareketleri ve tek parmak hareketleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda "hızlı menü" ve daha fazlası gibi sesli asistanın benzersiz özelliklerini de sunar. 
 
Uygulamanın işlevselliği tüm Samsung cihazları için aynıdır, ancak uygulamanın adı yazılım sürümüne bağlı olarak farklılık gösterebilir. One UI 3.1'e sahip cihazlarda TalkBack olarak adlandırılır , ancak daha eski yazılım sürümlerine sahip cihazlarda Voice Assistant olarak adlandırılır . 
 
Samsung, 13.0.02.0 sürüm numarası ve 23.88 MB paket boyutu ile Samsung TalkBack uygulaması için yeni bir güncelleme sunmaya başladı. Bu son güncelleme, performansın yanı sıra daha iyi kararlılık sağlamak için uygulamada bazı genel iyileştirmeler getiriyor.
 
image
 
 
Samsung Bixby Vision 3.7.60.8 
 
Samsung, 3.7.60.8 sürüm numarası ve 25.55 MB paket boyutu ile Samsung Bixby Vision için yeni bir güncelleme gönderiyor . En son güncelleme, uygulamanın performansını ve kararlılığını optimize etmek için hata düzeltmeleri ile birlikte gelir. 
 
Ayrıca, güncelleme hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda belirtilen değişiklik günlüğünü kontrol edebilirsiniz. 
 
Değişiklik günlüğü: 
 
* İş ortağı değişiklikleri nedeniyle ülkeye bağlı olarak alışveriş hizmetleri değiştirildi veya durduruldu. 
 
* Kullanılabilirliği iyileştirmek için sabit hatalar ve optimize edilmiş performans.
0 Comments