cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Smart tag plus

(Topic created on: 04-06-2023 12:33 PM)
177 Views
srdr34
Active Level 1
Options
Diğer

Pil bitirme sorunu icin servise giden cihaz aynı ürün den olmadığı icin sadece aksesuar bölümünde kullanılabilir promosyon kodu vermişler aksesuar bölümün de klavye maus ve elimde zaten olan alt model tag var ne işime yarar müşteri hizmetleri size dönecez diyor ya ürünümü yenidi yollayın yada paramı iade edin tüketici hakem heyetinle uğraştırmayın yasaya göre 10 sene ürünler in tamir ve bakımı degisimi için stok bulundur ma zorunluluğu var. 

Samsung ne ara bukadar sorumsuz ve müşteri memnuniyetini iplemez hale geldi ben samsung a güvenip bütün elektroniğimi onlardan aldım bu sorunumu derhal çozmeniz gerekiyor.
12 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
Pil bitirme sorunu derken açıklar mısınız
srdr34
Active Level 1
Diğer
Kısa surede pil bitiyordu normalde 1 sene gitmesi gekiyor pilin plus olmayan modelde kullanıyorum onlarda sorun yok
Emir-S22
Expert Level 4
Diğer
plus kullanıyorum bi bitmiş oluyor takıp çıkarınca direk doluyo falan sorun bu muydu sizde
0 Likes
srdr34
Active Level 1
Diğer
Yok pil bitiyordu
0 Likes
Diğer
Pil 2 yıl garanti kapsamında.
srdr34
Active Level 1
Diğer
Enerjisini kullannıp biten pilin garantisi olmaz
Diğer
2 yıllık süre dolmadıysa isterse aşırı kullanımdan çürüsün,bir dava açmaya bakar!Biraz hukuk konularını arastır.Tüketici mahkemesinde "cihazın 2 yıllık garantisi var ve onlar yeteri kadar test yapmadıgı için batarya bozuldu"dediğinde her türlü haklı çıkarsın.
srdr34
Active Level 1
Diğer
Bugün bu işi çözemez iseler olayı hukiki mecraya taşıyca
srdr34
Active Level 1
Diğer
4 günde yeni pil in geldiği seviye bu sorun için servise istediler gidiş o gidiş Screenshot_20230324_140942_SmartThings_1000016801_1679656182.jpg