cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Senin Galaxy’n hangisi?

(Topic created on: 06-16-2022 10:10 AM)
41426 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Samsung Members Forum İçerik __ 998x513.png

Samsung’lu Samsung’luyu Galaxy’sinden tanır! O zaman, haydi Samsung’lu, sen de kullandığın Galaxy modelini, ne kadar süredir bu Galaxy’nin keyfini sürdüğünü ve bundan sonra hangi Galaxy ile yaşamak istediğini bizimle paylaş, tanışalım.

1,223 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Benim galaxy cihazım galaxy S7 Edge 2016 Galaxy A3 2015 Galaxy Note 4 2014 Galaxy A7 2017 şu anki kullandığım Galaxy A31 2020 Gediz moderatör benim kullandığım cihazlar bunlar.
MBÖ
Active Level 10
Diğer
Iphone 5s alacakken son anda Galaxy Alpha yı gördüm aşık oldum desem yeridir hemen onu aldım😂 ilk Zamzung telefonum oydu şuan da A70 deyiz. Bakalım ömrünü bitirdiklerinde biz yine kullanacağız devamke Allah tan bişey olmaz ise 😃
Anonymous
Not applicable
Diğer
Selamünaleyküm.
Gediz moderatör.
Benim kullandığım telefon modelim.
Samsung Galaxy s20fe
Smg 780 g
Telefonumdan çok memnunum Özellikle de kamerasını çok beğeniyorum 2021 yılı içerisinde 9 ayın 2'si veya 10 ayın 2'sinde bu iki tarihten herhangi birisinde almıştım uzun yıllar boyunca telefonumu kullanmayı düşünüyorum ileride yeni çıkacak Samsung Galaxy model cihazlar arasında şu anda kullandığım cihaza benzer bir cihaz almayı da düşünüyorum.
Bir de bir isteğim olacak ilgili kişilere ulaştırırsanız sevinirim.
Çıkartmış olduğunuz bütün Samsung Galaxy model telefonlarının arka kasa tasarımlarını Metal yapmanızı sizlere tavsiye ederim Aynı Tabletlere metal kasa yaptığınız gibi telefonların arka kasa tasarımlarını da metal tasarımda yaparsanız çok daha güzel olacaktır.
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba 113945,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD

Anonymous
Not applicable
Diğer
Sağ olun Ben de teşekkür ederim.
OnurT
Active Level 8
Diğer
4 yıldır Galaxy J7 Core kullanmaktayım bundan sonra Galaxy ile yaşamak istemiyorum
Diğer
Tek kelime ile anlattığın için teşekkürler.🤣🤣🤣
Kararına Saygı duyarım...
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba OnurT,

Sizinle konu hakkında DM üzerinden iletişime geçilmiştir. 

Teşekkürler.

MOD

efe922883
Active Level 2
Diğer
J7 Core samsung un çok düşük donanımlı bir telefonu sen gidip A serisinden 32 52 72 veya S serisinden bir telefon alsaydın bu tarz bir problem yaşamazdın senin kullandığın telefon düşük yani suçu galaxy e atma 😀
umutleclerc
Active Level 1
Diğer
A32 mi haha çok komik 1 yıldır kullanıyorum 3 kez garantiye götürdüm aynı sorunla ama hala değişim yapmadılar