cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Senin Galaxy’n hangisi?

(Topic created on: 07-08-2022 08:43 AM)
300 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Samsung Members Forum İçerik __ 998x513.png

Samsung’lu Samsung’luyu Galaxy’sinden tanır! O zaman, haydi Samsung’lu, sen de kullandığın Galaxy modelini, ne kadar süredir bu Galaxy’nin keyfini sürdüğünü ve bundan sonra hangi Galaxy ile yaşamak istediğini bizimle paylaş, tanışalım.

1,223 Comments
Diğer
GALAXY A71 KULLANIYORUM

1 SENE OLDU NERDEYSE ,CİHAZDAN MEMUNUM 3 YIL GÜNCELLEME ALDIĞI İÇİN ALDIM 1 YIL DA GÜVENLİK VAR 4 YIL GÜNCELLEME ALDIĞI İÇİN TERCİH ETTİM GÜZEL CİHAZ DESTEK BİTENE KADAR KULLANACAĞIM

ALACAĞIM SERİ S SERİSİ OLUR YENİ CIKAN TABİKİ O ZAMAN HANGİ SERİ OLUR BİLEMEM TABLET TE ULTRA SERİSİNDEN ALAMAYI DÜŞÜNÜYORUM TABİ BU CİHAZIN ÖMRÜ BİTİNCE BAYA BİR SAMSUNG ÜRÜNÜ OLACAK ELİMDE
TABLET , TELEFON , KULALAKLIK ZATEN VAR , SAAT , BİLGİSAYAR VE GEREKLİ OLAN TÜM TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİNİ TEMİN ETMEK 😊
thraki
Active Level 4
Diğer
S9, 3 yıldır, Galaxy a20 almak istiyorum
Junior_efe003
Active Level 1
Diğer
Bu arada bence alma saçmalık olur telefonuna bakım yaptır çünkü s9 a20 den kat ve kat iyi
efe922883
Active Level 2
Diğer
S20 dicektin galiba
catstar
Active Level 3
Diğer
s9 biraklir mi abiigh
çakırbeyli
Active Level 1
Diğer
Bede S9 plus kullanıyorum gayet güzel bayağı dayanıklı bir Telefon
Değiştirmeye niyet ettiysende samsung değil İPHONE 13 ile Değiştir sattığın zaman değerini kaybetmeden satarsın.
Anonymous
Not applicable
Diğer
S9 plus mı kullandığınız şarj çok az gidiyor
mdlatiff
Active Level 4
Diğer
Gecensene 6 ay kadar s9 plus kullandım severek ve cok begenerek kullandigim bir telefondu . Şarjı 1 günü rahat çıkarıyordu ekrani muazzamdi
0 Likes
MuRAT90
Active Level 7
Diğer
S3-Note4-S5 kullandım gına geldi o zamanlar şimdi ki gibi iyi değildi sonra s7 aldım memnun kaldım mecburi sayılacak bir sebepten iphone a geçtim şimdi s21+iphone devam 4 aydır s21 var ama s21 ile batarya konusunda üzdü samsung firmaların batarya kapasitesini ve dolayısıyla batarya ömrünü artıramaması sorununu hızlı şarj ile telafi etmeye çalışmaları en büyük saçmalık tamam artık mobil cihazlar çok güçlü batarya yetmiyor ebatlarda standart tutulmak isteniyor ama her sene aynı şeyleri vaat eden telefonlar üretmek yerine akıllarını biraz da batarya teknolojisine yorsalar fena olmaz
dkksks
Active Level 4
Diğer
Murat git s9 plus al bakim o mukemmel