cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Senin Galaxy’n hangisi?

(Topic created on: 06-20-2022 11:24 AM)
69 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Samsung Members Forum İçerik __ 998x513.png

Samsung’lu Samsung’luyu Galaxy’sinden tanır! O zaman, haydi Samsung’lu, sen de kullandığın Galaxy modelini, ne kadar süredir bu Galaxy’nin keyfini sürdüğünü ve bundan sonra hangi Galaxy ile yaşamak istediğini bizimle paylaş, tanışalım.

1,223 Comments
이렘
Beginner Level 3
Diğer
SAMSUNG Galaxy A22'm var. 3 aydır kullanıyorum. zFlip4 ve SAMSUNG Galaxy Note 20 almak istiyorum. SAMSUNG kullanmayı seviyorum, deneyimlerini çok seviyorum. Tam benim tarzımda özellikleri var, gerçekten severek ve överek kullanıyorum. Emekleriniz için teşekkürler, iyi günler
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba 이렘,

Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD

hekimcoskun
Beginner Level 2
Diğer
Galaksi Z filip 3 5 g kullanıyorum gayet memnunum.
Diğer
A51 şimdilik
0 Likes
Diğer
A51 ama bi sonraki tercihim ios lu bi telefon olacak
0 Likes
huseyinbilgic
Beginner Level 2
Diğer
J7 pro
0 Likes
Y4LNIZKURT
Beginner Level 2
Diğer
Galaxy A 32 kullanıyorum.
0 Likes
mus-a
Beginner Level 2
Diğer
Merhaba Samsung Galaxy A50 kullanıyorum. Şuan 2. Yılı devirdim. Bir 2 yıl daha kullanırım. Fiyatı uyguna düşerse s20 almayı planlıyorum.
0 Likes
Fayihydrg
Active Level 3
Diğer
S22 kullanıyorum snapdragon 8gen1 ile mukkkemmmel olmuş telefon herkese tavsiye ediyorum
baduluf
Beginner Level 2
Diğer
Samsung A7 dort bes senedir kullaniyorum hic bir sorun yok cok memnunum
0 Likes