cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung

(Topic created on: 11-19-2022 07:27 PM)
51 Views
tolgaS20FE
Expert Level 1
Options
Diğer

Merhaba samsungun güncelleme politikasının değişmesini düşünüyorum yani toplu güncelleme versin her ülkeye aynı anda mesala iphone da bu durum böyle

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Maalesef biz iPhone ile bir değiliz hem ios özel işletim sistemi Android Google a bağlı olduğu için samsung değiştirse bile programı Google ın Android güncelleme programı aynı olacaktır yani açıkçası samsung değiştirse bile Google tarafından sağlandığı için büyük Android güncellemeleri yine eskisi gibi geç gelecektir galaxy cihazlarına.
tolgaS20FE
Expert Level 1
Diğer
Vallahi ozaman samsung da android dan çıksın zaten android kötü çalışıyor samsumgun işine gelir yani kendi işletim sistemini kendisi yapsın daha iyi olur valla
lactarius_A23
Active Level 7
Diğer
Huawei google anlaşamadı ve kendi işletim sistemini yaptı ve kullanıcı sayısı baya düştü appgalery play store kadar çok uygulama yok farklı yollar ile google uygulamalarını kuruyo insanlar. Samsung un google kullanması en iyisi
tolgaS20FE
Expert Level 1
Diğer
Onu demiyorum bu güncellemeleri android yönetmesin bir çare bulsunlar buna hani yine telefonda android uygulamaları olsun ama güncellemeleri samsung yönetsin
Anonymous
Not applicable
Diğer
Abd ambargo uyguluyor huaweiye TSMC'nin kirin işlemci üretmesi yasak Snapdragondan da 5G modemine sahip işlemci alması yasak ayrıyetten huawei bazı ülkelerde yasaklı satış yapamıyor.
Şuan HarmonyOS başarısı çok çok büyük.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ayn ama Google dan çıkarsa Play store kalkabilir tahminime göre
0 Likes
OtomekS21
Active Level 4
Diğer
0 Likes
YusufAydemir
Active Level 6
Diğer
Bunun bir sebebi de güncelleme de önemli bir sorun varsa fazla kullanıcıya ulaşmadan sorunu engellemek oluyor. Yani önemli bir sorun varsa **bleep** edilmeyen tüm bölgelere yayımlama yaparsalar çok sıkıntı olabilir. Her ne kadar stabil sürüm de olsa bazen önemli hatalar olabiliyor **bleep** edilmeyen. Genelde bu olay birkaç gün sürer ama Samsungta başka sebep var mı bilmiyorum ama baya uzun sürüyor. Genelde diğer firmalarda bu süre **bleep** ettiğim kadarıyla daha kısa sürüyor.
0 Likes
system32ExE
Active Level 8
Diğer
Google Pixel cihazlarından al arkana yaslan.
0 Likes