cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung, yeni Parmak İzi ürün yazılımı güncellemesini kullanıma sunuyor

(Topic created on: 04-05-2022 11:42 AM)
855 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Parmak iziyle kilit açma işlevine sahip çeşitli Samsung Galaxy akıllı telefonlar artık yeni bir donanım yazılımı güncellemesi alıyor. Bu bellenim, daha fazla güvenlik için parmak iziyle kilit açma yönteminin genel performansında iyileştirmelerle birlikte gelir.

 
Samsung tüketicileri tarafından paylaşılan bilgilere göre , en son Fingerprint firmware güncellemesi 6.0.0.4 sürüm numarasını getiriyor ve yaklaşık 4MB ağırlığında. Ayrıca, değişiklik günlüğü, parmak izinin performansı ve güvenliği için iyileştirmeler gösterir.
 
image
 
 
En son ürün yazılımı güncellemesini kolayca yükleyebilirsiniz. Yeni Parmak İzi güncellemesinin istemini gördükten sonra Galaxy akıllı telefonunuzu yeniden başlatmanız yeterlidir. Ancak, bu bellenimin kullanılabilirliği, operatörler ve bölgeler için farklılık gösterebilir.
 
4 Comments
Diğer
Şuan gelen bir güncelleme yok a32
Anonymous
Not applicable
Diğer
Merhaba
Samsung Galaxy s 20 fe
Smg 780 g

Bu model telefonda parmak izi güncellemelerini nasıl kontrol edip yükleyebilirim bu konu hakkında detaylı anlatım yapıp beni bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Ayarlar > biyometrik veri ve güvenlik e gir >daha fazla biometrik ayarı > biyometrik veri güvenlik yamasına tıklayıp bulabilrsin
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
S10 serisinde az önce sunuldu

S20 serisi almıştı yavaşça güncel sürüm kullanan modellere gelicektir

Bilgi için teşekkürler