cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung'un güncelleme yayınlama şekli...

(Topic created on: 11-11-2022 11:03 PM)
57 Views
SkyWalker412
Active Level 4
Options
Diğer

Samsung'un güncelleme şeklini ne bileyim çok saçma buluyorum.  Hem Apple ile rekabet edeceksin, hem de saçma sapan politikalarla insanları bezdireceksiniz... 

Android 13 ( One UI 5.0) güncellemesi yayınlanmış ama her yerde değil, nerede? Amerikada. Nerede? Avrupa'da... Len bize sattığın Z Fold 4 senin üretimin değil mi? Orada sattıkların sendikalı da biz Harranlı mıyız arkadaş?
Yayınlayacaksan heryer için yayınlasana!
Rakibin Apple gibi yapsana!...
Allah için, Z Fold 3 de, Z Fold 4 de çok güzel cihazlar ama politikaları T I R T...
3 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Samsung Türkiye güncelleme dağıtımı konusunda çok yavaş olduğunu düşünüyorum
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
Avrupa'da sorun yok. Amerika'da sorun yok. Hatta Asya'nın doğusunda bile sorun yok hemen alıyorlar çıkar çıkmaz , ne Avrupa'da sayılıyoruz ne Asya'da . Orta Doğu'da geri kalmış ülkelerden biri olarak görülüyoruz. Listeye bakıyorum Türkiye'yi Asya'da göstermişler. Hal böyle olunca da her yere aynı seri numaralı cihaz gitmiyor farklılıklar ve sorunlar oluşuyor. Artık amirallerde Exynoslu modeller üretilmiyor rafa kalkıyor da en azından yeni modellerde güncelleme daha hızlı geliyor S22 serisi gibi. 1 hafta olmadan ülkemize geldi mesela.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Tansu yeğen zamanını özlüyorum
0 Likes