cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung'un Chromebook'ları USB-C kablo uyarıları alıyor

(Topic created on: 05-30-2022 12:22 PM)
109 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Samsung'un Chromebook'ları USB-C kablo uyarıları alıyor, Chrome OS 102 güncellemesiyle daha iyi ZIP dosyası işleme

 
image
 
 
Samsung'un Chromebook'ları , Chrome OS 102 güncellemesini almaya başladı . Bu yeni işletim sistemi güncellemesi, ZIP dosyalarını kullanırken daha iyi USB Type-C kablo uyarıları ve kullanım kolaylığı getiriyor. Güncelleme ayrıca dizüstü bilgisayarları not almak için Cursive uygulamasıyla uyumlu hale getiriyor.
 
Chrome OS 102 güncellemesi artık Chromebook'unuza bağladığınız USB Type-C kablosunun ekran çıkışını destekleyip desteklemediğini gösteriyor. Chromebook'unuzu Thunderbolt bağlantı istasyonuna bağlamak için uygun olmayan bir USB Type-C kablosu kullanırsanız, dizüstü bilgisayar kablonun yüksek hızlı veri aktarımını ve Thunderbolt 3/USB 4 bağlantısını desteklemediğini bildirir.
 
 
image
 
Güncelleme ayrıca ZIP dosyalarına 'Tümünü Çıkart' seçeneğini de getiriyor. Daha önce, kullanıcıların ZIP dosyasını açması ve ardından içindeki tüm dosyaları dosya yöneticisine sürükleyip bırakması gerekiyordu. Şimdi, Tümünü Çıkar özelliği tüm süreci kolaylaştırıyor. Chrome OS 102, ekranın yakınlaştırılan bölümünün yeniden boyutlandırılmasına da olanak tanır.
 
Cursive not alma uygulaması artık Samsung'un . Google, PWA'nın (Aşamalı Web Uygulaması) ekran kalemini destekleyen tüm Chromebook'lara otomatik olarak yükleneceğini söylüyor. Şirket, önümüzdeki aylarda Cursive uygulamasına daha fazla özellik sunmayı planlıyor.
 
 
image
 
 
 
0 Comments