cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung u suçlamak doğru mu

(Topic created on: 06-04-2020 03:05 AM)
33 Views
Zehya
Active Level 6
Options
Diğer
Merhaba arkadaşlar iyi geceler. Telefonum a71 hemen hemen 1.5 ay önce aldım ve kullanmaya başladığım zamandan beri members i takip ediyorum nerdeyse bu zamana kadar tum şikayetleri okudum. Donanımsal olanlarla var tabiki ama çoğu yazılımsal ve android 10la ilgili. Şu  takıldı aklıma, samsung telefon üretiyor yazılımı olan androidi googleden alıyor. E androidin geliştiricisi google olduğuna göre hataları da google yapıyor. Samsung ne yapabilir bu konuda!! yazılıma müdahale edebiliyor mu??
Zehya
Active Level 6
Diğer
onları silebiliyor muyum yada silsem sorun olur mu
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Silsek bile onalarda aynı önbellek gibi geri geliyor yani hiçbir bir faydası yok
Zehya
Active Level 6
Diğer
Anladım arkadaşım teşekkür ederim zaman ayırıp cevapladığın için, hakkını helal et🙂
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
helal olsun ne demek forum bunun için var 😊
Tevfik
Active Level 6
Diğer
Klasik Türkler. Beğenmedikleri birşey olsun hemen linç etmeye çalışıyorlar özellikle s20 ve iPhone 11 serisinde geçerli batarya olayı çözüleli yıllar oldu fakat hala dalga konusu
Zehya
Active Level 6
Diğer
Tabiki bu kadar özellik guzel uygulamalar karşısında bikac sorunla karşılaşınca hemen silip atmak, karalamak hoş değil ama sorun yaşayanlar azımsanmayacak sayıda. Dikkate alınmamak da sadece türkler için değil bütün milletler için sorun..
DeadForest
Active Level 8
Diğer
Evet suçlamakta haklısın benim içinde suçla uyuz oluyorum
Zehya
Active Level 6
Diğer
Allah şifa versin
DeadForest
Active Level 8
Diğer
Allah razı olsun
EMRSGLM46
Active Level 2
Diğer
orası biraz karışık ama ben bayadır samsung kullanıyorum s3 a5 j7prime ve şuan a30s kullanıyorum gayet memnundum