cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung, taşınabilir projektör akıllı hoparlör harikası The Freestyle'ı tanıttı

(Topic created on: 01-05-2022 11:09 PM)
116 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

CES 2022'nin bir parçası olarak Samsung , yeni bir taşınabilir ekran ve eğlence cihazı olan Freestyle'ı tanıttı. Video ve ses içeriğini her yere taşımak isteyenler için optimum görüntüleme ve keyif sağlayan bir projektör, akıllı hoparlör ve ortam aydınlatma cihazıdır .

 
Bu, sektörün önde gelen küresel OTT ortakları tarafından onaylanan ilk taşınabilir projektörüdür. Ayrıca, kullanıcıların cihazı eller serbest kullanırken en sevdikleri sesli yardımcıları seçmelerine olanak tanıyan, uzak alan ses kontrolünü içeren ilk projektördür .
 
Teknik özelliklerin yanı sıra, daha önemli olan taşınabilirliğidir. Sadece 830 gram ağırlığındadır, bu nedenle kullanıcılar gittikleri her yere kolayca taşıyabilirler. Ayrıca, diğer nesneler tarafından desteklenmeden yüksek kaliteli videoları görüntülemek için 180 derece dönmesini sağlayan benzersiz bir döner kasa ile birlikte gelir.
 
Yeni Samsung cihazı ayrıca tam otomatik trapezoid ve otomatik seviyeleme özelliklerini de destekliyor. Bunlar, cihazın ekranını kendi başına herhangi bir açıda herhangi bir yüzeye ayarlamasını sağlar ve her seferinde mükemmel dengeli bir görüntü sağlar. Ayrıca 100 inç boyutuna kadar resimler de sunabilir.
 
 
image
 
 
image
 
 
 
 
image
 
 
 
2 Comments
GLXYS23
Expert Level 3
Diğer
Seneye bu da çöp olur gider
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Diğer
The FreestyleSamsung-The-Freestyle-Projector-960x540_226916_1641422090.png
0 Likes