cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung türkiye senin yaptığın büyük saçmalık

(Topic created on: 08-14-2021 01:13 AM)
162 Views
Planlıeskitmeçokfay
Active Level 9
Options
Diğer

Ne den mi diye sorarsan yeni telefon üretilmiş tam güzel herkez hem fikir şimdi ben bu telefonu alsam şimdi ben ne sorun yaşayacam acaba allah aşkına nasıl pil o insanlarla dalga geçiliyor o pil ne ya galaxy fold 3 tam hoşuma gitti cihaz mükemmel ama pil nasıl  ya sanki köpeğe mama veriyorsun gibi duruyor 4400 amper ne allah aşkına aynısı s21 sersinde de yaptın yani hiç kusura bakma hem pahalı ama elhamdulillha durumum iyi istesem alırım bile ama o batarya kabul edilemez ya o kime yeter ya hele bide z filip 3 5g benim j7 pirema cihazımın bataryasıyla aynı 3300 neden böyle oluyor lütfen daha dikkatli ol

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Wig
Expert Level 3
Diğer
Galaxy Z Fold 3'de o kadar donanım yer kapladı ki bataryayı bile çift koydular.

View solution in context

Solution
Enes_Altın
Active Level 1
Diğer
Cihazlarda optimizasyon sayesinde daha az pil kullanabilirler. Tabiki batarya da önemlidir ama cihazın pili nasıl kullandığı çok daha önemlidir. Tabi bu sadece benim düşüncem. Yanılıyor olabilirim. İyi günler dilerim.

View solution in context

Solution
Diğer
Mah çok önemli değil dostum ona kaldıysa ios cihazlarda ortalama 2-3k mah değerinde piller var önemli olan telefonun veya işletim sisteminin pili kullanış. şekli

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Solution
Wig
Expert Level 3
Diğer
Galaxy Z Fold 3'de o kadar donanım yer kapladı ki bataryayı bile çift koydular.
Diğer
Gerçekten mi
Solution
Enes_Altın
Active Level 1
Diğer
Cihazlarda optimizasyon sayesinde daha az pil kullanabilirler. Tabiki batarya da önemlidir ama cihazın pili nasıl kullandığı çok daha önemlidir. Tabi bu sadece benim düşüncem. Yanılıyor olabilirim. İyi günler dilerim.
Solution
Diğer
Mah çok önemli değil dostum ona kaldıysa ios cihazlarda ortalama 2-3k mah değerinde piller var önemli olan telefonun veya işletim sisteminin pili kullanış. şekli
0 Likes