cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung, servis ihtiyaçlarınızı kolaylaştırıyor!

(Topic created on: 04-09-2020 03:10 PM)
SamsungInspire
Moderator
Moderator
Options
Diğer

members-sevis-1440px.jpg

Samsung, servis ihtiyaçlarınızı kolaylaştırıyor!

Mobil cihazlarımızın bu gibi dönemlerde önemini daha da iyi anlıyoruz. Bu süreçte, tüm gücümüzle her an yanınızda olmaya kararlıyız. 65 yaş üstü büyüklerimizin cihazlarını ücretsiz olarak evlerinden alarak onarımlarını yapıyor, tüm müşterilerimize garanti harici onarımlarda 12 taksit imkanı sunuyor ve Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo gönderimini hizmetinize sunuyoruz. Tek yapmanız gereken size bir telefon kadar yakın olan Samsung Çağrı merkezimize (444 77 11) ulaşarak ihtiyacını söylemeniz.

 

  • Garanti Harici Onarımlarda 12 Taksit İmkanı

Tüm mobil cihaz yetkili servislerimizde, garanti harici onarımlarda 12 ay taksit imkanı, orijinal yedek parça kullanımı ve 6 ay parça garantisi sunuyoruz.

Müşterilerimizin garanti harici onarımlarda ödeme sıkıntısı çekmemeleri için sunduğumuz 12 ay taksit imkanının yanı sıra teknik servislerimizde kullanılan tüm yedek parçalar orijinal olup, 6 ay garanti kapsamındadır.

 

  • 65 yaş ve üzerindeki müşterilerimizin mobil cihazlarını ücretsiz olarak adreslerinden alıyoruz

Eğer 65 yaş ve üzerindeyseniz, siz büyüklerimizin, cihazlarının arızalı olduğunu (444 77 11) numaralı çağrı merkezimize bildirmeleri yeterli olacaktır. Türkiye’yi saran servis ağımızla, cihazınızı ücretsiz olarak adresinizden alıp, onarımını tamamladıktan sonra adresinize teslim ediyoruz.

 

  • Mobil Cihaz Onarımlarında Türkiye’nin Her Yerinden Ücretsiz Kargo İmkanı

Servis çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlıklarını korumak için Samsung Mobil cihaz onarımlarında Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo ile ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz.

Bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimizin yapması gerekenler ise çok kolay. Mobil cihazınızı Samsung Yetkili Servis Merkezi’ne göndermeden önce çağrı merkezimizi arayıp (444 77 11)  “gönderi kodu” bilgisini almanız gerekir. Gönderi kodunuzla en yakın Yurtiçi Kargo merkezine giderek, “gönderi kodu” bilgisini söylemeniz ve gönderinizi ücretsiz bir şekilde teslim etmeniz yeterli. Sonrasında gönderiniz hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan Samsung Yetkili Servis Merkezi’ne kargolanır. Onarım işlemleri tamamlandıktan sonra cihazınız ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

 

ÖNEMLİ BİLGİLER:

Gönderi kodu nedir?: Gönderi kodu, ikamet ettiğiniz il ve ilçeye göre tanımlanmış bir koddur. Kargo şubesi tarafından talep edilir. Gönderinizin doğru adrese ve sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlar.

Cihazınızı kargolamadan önce yapmanız gerekenler:

 

  •  Cihazınızdaki bilgileri güvence altına almak için mutlaka yedeklemeniz, ardından cihazdaki bu verilerin güvenliği için silmeniz veya şifrelemeniz gerekmektedir. Yedekleme/şifreleme işlemlerinde uygulanacak adımlar için https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/samsung-akilli-telefonlarda-hesap-yedekleme/ veya https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/ adresini ziyaret ederek ilgili işlemleri yapmanızı rica ederiz. Tüm müşterilerimiz cihazını teslim etmeden önce cihazında bulunan tüm fotoğrafların, dosyaların ve diğer verilerin yedeklenmesinden ve silinmesinden kendisi sorumludur. Müşteri cihazlarından yetkili servise ve Samsung’a bir veri aktarımı söz konusu olmadığı gibi cihazda fotoğraf, belge vb. Verilerin bulunmasından da Samsung veya yetkili servisin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

  • Cihazınızı mümkünse faturası ile kendi kutusuna koyarak veya kırılma ve çizilmeleri engelleyecek bir şekilde dikkatlice paketlemeniz gerekmektedir.
3 Comments
a70ramzan
Beginner Level 2
Diğer
google hesabima giris yaparken bilgiler kontrol ediliyor diyor giris yapmiyr bunu nasil iptal edebilriim
Pembe
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba a70ramzan,

 

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

 

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

 

Teşekkürler.
MOD

sskkswkekeık
Active Level 1
Diğer
çok çirkin değil