cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung markasına yazılım güncellemesi hakkında öneri

(Topic created on: 09-18-2022 11:43 AM)
250 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

Bence giriş seviyesi model cihazlar telefonlar ve tabletler Bir tane tek büyük güncelleme alsalar yeterli orta sınıf telefon tablet modelleri 2 tane büyük sürüm yükselten güncelleme alsalar yeterli orta üst seviye telefonlar varsa bir de tabletler 3 büyük sürüm yükselten güncelleme alsalar yeterli üst seviye amiral gemisi telefon ve tablet modelleri 5 büyük yazılım güncellemesi almalı diye düşünüyorum hiçbir cihaza güvenlik yazılım güncellemesi gelmemesini tavsiye ederim sadece sürümü yükselten güncellemeler Bence yeterli olur Bu sayede güncelleme çalışmaları daha iyi sürer diye düşünüyorum Çünkü güvenlik Yazılım güncellemeleri verildiği zaman birçok model yazılım güncellemesi alıyor bazı model cihazlarda güvenlik yazılım güncellemelerinde sorunlu güncellemeler gelebiliyor sorunlu güncellemeyi önlemek için bu şekilde bir politika uygulanırsa iyi olur diye düşünüyorum sadece büyük güncellemelere O da kullanılacağı için güncellemeler Belki daha iyi verilebilir

Yani her cihaz toplamda yılda bir defa en az güncelleme alsalar daha iyi az olsun öz olsun
11 Comments
ErdemS21FE
Active Level 8
Diğer
Bak Ahmet, yılda bir kez verildiğini düşünelim o sürümde önemli bir hata var ve bu f a r k edildi ama güncelleme yılda 1 kez geliyor bundan dolayı milletin özel verileri açığa çıkıyor ve samsung mahkemelik oluyor ayrıca milletin parası vs gidiyor. Birde insanlar düzgün kullansın demişsin herkes telefondan anlamıyor bazı kişiler yaşlı ayrıca düzgün kullanmakla olmuyor dediğim şey sistemin kendi açığı bide Samsung kendine güveniyor demek ki söz veriyor. 4 yıl Android 5 yıl güvenlik konusunda.
Anonymous
Not applicable
Diğer
O zaman o gelecek bir tane güncellemede sorun olursa büyütüleyecek kadar onu iyileştirmek için ek bir yazılım getirebilirler
0 Likes