cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung keyboard

(Topic created on: 06-24-2020 05:53 PM)
165 Views
Pavarotti
Active Level 4
Options
Diğer

Samsung 3x4 dikey klavyede tanımlı olmayan kimi zaman yabancı kelimeler yazmak istiyorum. **bleep** olarak t9 yani otomatik yazma özelliğini nasıl kapatabilirim. Önceki telefonum da böyle bir tuş mevcuttu ve kapatıp kelimeyi yazıp devam edebiliyordum..

Yanı illa ki klavye ayarlarına girip oradan akıllı yazma özelliğini devre dışı bırakıp mı olacak?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Diğer
Merhaba ben Bolt!

Klavye için otomatik düzeltmeyi kapatmak için ayarlara girip o kadar uğraşmanıza gerek yok.

Klavyede bulunan 3 noktaya tıklayın. Sonra "Otomatik olarak değiştir" seçeneğini kapatın.

Ama sanırım 3×4 modunda bu özellik bulunmuyor. Ayarlardan kapatmanız gerekmekte.

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Ankax
Expert Level 1
Diğer
Ayarlardan başka açıp kapatma yeri yok siz tuşlu telefonlar gibi kolay aç kapat istiyorsunuz sanırım gelirse güzel olur
Tanımlı olmayan kelimeler yazabilirsiniz eğer kaybetmesin istiyorsanız öneri kısmındaki kelimenin üzerine uzun süre basın sil çokacaktır
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Diğer
Merhaba ben Bolt!

Klavye için otomatik düzeltmeyi kapatmak için ayarlara girip o kadar uğraşmanıza gerek yok.

Klavyede bulunan 3 noktaya tıklayın. Sonra "Otomatik olarak değiştir" seçeneğini kapatın.

Ama sanırım 3×4 modunda bu özellik bulunmuyor. Ayarlardan kapatmanız gerekmekte.
0 Likes