cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung güncelleme politikası

(Topic created on: 02-18-2022 12:10 AM)
61 Views
TanerA21s
Active Level 6
Options
Diğer
Merhaba samsung güncelleme politikası değişmiş diye duydum eğer doğruysa anlatır mısınız?
7 Comments
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Merhaba,
Evet, biraz değişti fakat sadece amiral gemilerini kapsıyor. Galaxy S21, S22, Z Fold3, Z Flip3, Tab S8 serisi ve Watch4 serisi 4 ana güncelleme alacak. Bununla birlikte gelecek A serilerinde de seçili cihazlar 4 ana güncelleme alacak. 4 ana güncelleme alacak cihazlar, aynı zamanda 5 yıl boyunca güvenlik güncellemeleri alacak. Geri kalan ise aynı kaldı, A21s cihazınız yine 2 ana güncelleme alacak. Aşağıda bir link bırakıyorum, oradan da detaylıca inceleyebilirsiniz.
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-4-Yıl-Android-Güncelleme-Alıcak-Cihazlar...
TanerA21s
Active Level 6
Diğer
Teşekkürler a21s olmaması üzdü beni
Mnrllh
Active Level 4
Diğer
A21 s android 13 alırmı sizce
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Merhaba
Evet Samsung güncelleme politikasını değiştirdi amiral gemisi yeni çıkan cihazlarına 5 yıl boyunca güvenlik yazılım güncellemesi desteği verecek bunlarla sınırlı kalmamak üzere 4 yıl boyunca sürüm yükselten Android güncellemesi verecek Ancak bu yeni çıkan cihazlar için geçerli bir durum
Galaxy s 21
Serileri ve Galaxy s 22
Sadece bu 2 seriler Samsung'un yeni politikasından faydalanabilecekler eski modeller alamayacak
0 Likes
TanerA21s
Active Level 6
Diğer
Teşekkürler keşke eski modeller de olsaydi a21s gibi ama yapacak birşey yok
Anonymous
Not applicable
Diğer
Maalesef Evet yapacak bir şey yok bu sene çıkacak cihazlar bu politikadan faydalanabilecekler yeni modeller için geçerli Bu durum ama şu anda kaldırabilir donanıma sahip de cihazları var tabii ki de inşallah hakkımızı yemez ne bize de verir Samsung firması Her şeyin hayırlısı olsun diyelim
0 Likes
TanerA21s
Active Level 6
Diğer
Evet