cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung'dan Android 15'li One UI 7 sürprizi!

(Topic created on: 05-11-2024 09:26 AM)
326 Views
srdr77
Active Level 10
Options
Diğer
Samsung'dan Android 15'li One UI 7 sürprizi!
Samsung, One UI 7 güncellemesi için çalışmalara başladı. Bu da One UI 7 beta programının yakında başlayacağını gösteriyor...
 Samsung, One UI 6.1 güncellemesini dağıtmaya devam ediyor. Bu kapsamda birçok modele yapay zeka tabanlı Galaxy Al desteğini de verdi. Ancak yeni sizıntılar Android 15 tabanlı yeni One UI 7 paketinin geliştirilmekte olduğunu ortaya koydu.
Samsung One UI 7 beta programı yakında başlayabilir
 Samsung'un Galaxy S24 Ultra için One UI 7 üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. S928BXXU2BXE2 kod adlı yeni güncelleme, Samsung'un test platformunda görüldü. Bu, şirketin One UI 7 için beta testlerine yakın zamanda başlayabileceği anlamına geliyor.
 Samsung'un resmi sürümden önce One UI 7 beta programı başlatması bekleniyor. Bu program kapsamında şirket, kullanıcı deneyimlerine dayanarak geri bildirimler toplayacak. Galaxy kullanıcılarıyla yeni özellikleri ve iyileştirmeleri test edecek.
 One UI 7 beta sürümünün ilk olarak Galaxy S24, S24 Plus ve S24 Ultra için dağıtıma çıkacağını düşünüyoruz. Samsung'un S22 ve S23 serilerinin yanı sıra Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 gibi katlanabilir cihazlar da beta güncellemesine dahil edilecektir.
A55 ve A35 gibi bazı orta sınıf Galaxy A serisi modeller de geniş kapsamlı testler için beta sürümüne alınabilir. Bununla birlikte One UI beta programının ilk etapta yalnızca 7 ülkede kullanıma sunulacağı söyleniyor. Türkiye'nin olup olmayacağı ise belirsiz.Öte yandan cihazınızın One UI 6.1 alıp almadığını kontrol etmek istiyorsanız telefonunuzun veya tabletinizin Ayarlar uygulamasından Yazılım Güncellemesi butonuna tıklayarak İindir ve Yükle bölümünden kontrol edebilirsiniz.
Peki ya sizin Galaxy cihazınız One UI 6.1 güncellemesini aldı mi? Eğer kullandıysanız. deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.
0 Comments